Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр информационных технологий" государственного учреждения "Управление цифровых технологий Алматинской области" финансируемого из местного бюджета
Решение маслихата Алматинской области от 22 апреля 2026 года № 49-281
В соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр информационных технологий" государственного учреждения "Управление цифровых технологий Алматинской области".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Байгоджаев

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Алматы облысының цифрлық технологиялар басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ақпараттық технологиялар орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2026 жылғы 22 сәуірдегі № 49-281 шешімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алматы облысының цифрлық технологиялар басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ақпараттық технологиялар орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақыларына ынталандыру үстемақысы белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Мәслихат төрағасы Қ. Байғоджаев