О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 21 ноября 2011 года № 246 "Об установлении водоохранных зон и полос, режима их хозяйственного использования в пределах административных границ Алматинской области на реках Большая Алматинка, Тургень, Чилик, Аксай, Ащибулак, Шарын, Текес, Курты, Узынкаргалы, Копа, Жирен-Айгыр, Чемолган, Каркара, Ассы, Кастек, Таргап, Кукузек, Бельбулак, на Куртинском, Бартогайском водохранилищах"
Постановление акимата Алматинской области от 18 марта 2026 года № 68
Акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Алматы облысы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қарашадағы "Алматы облысының әкімшілік шекарасындағы Үлкен Алматы, Түрген, Шелек, Ақсай, Ащыбұлақ, Шарын, Текес, Күрті, Ұзынқарғалы, Қопа, Жирен-Айғыр, Шамалған, Қарқара, Ассы, Қастек, Тарғап, Көкөзек, Белбұлақ өзендерінің, және Күрті, Бартоғай су қоймаларында су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" № 246 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2026 жылғы 18 наурыздағы № 68 қаулысы
Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 21 ноября 2011 года № 246 "Об установлении водоохранных зон и полос, режима их хозяйственного использования в пределах административных границ Алматинской области на реках Большая Алматинка, Тургень, Чилик, Аксай, Ащибулак, Шарын, Текес, Курты, Узынкаргалы, Копа, Жирен-Айгыр, Чемолган, Каркара, Ассы, Кастек, Таргап, Кукузек, Бельбулак, на Куртинском, Бартогайском водохранилищах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2083) следующее изменение:

1. Алматы облысы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қарашадағы "Алматы облысының әкімшілік шекарасындағы Үлкен Алматы, Түрген, Шелек, Ақсай, Ащыбұлақ, Шарын, Текес, Күрті, Ұзынқарғалы, Қопа, Жирен-Айғыр, Шамалған, Қарқара, Ассы, Қастек, Тарғап, Көкөзек, Белбұлақ өзендерінің және Күрті, Бартоғай су қоймаларында су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" № 246 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2083 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:

строку 18 в приложении 1 к указанному постановлению изложить в следующей редакции:
18
Река Кукузек в пределах границ земельного участка (кадастровый номер 03-046-043-1696)
500
35
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области М. Султангазиев

көрсетілген қаулының 1-қосымшасындағы 18-жол мынадай редакцияда жазылсын:
18
Көкөзек өзені жер учаскесінің шекарасы шегінде (кадастрлық нөмірі 03-046-043-1696)
500
35
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М. Сұлтанғазиев