О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 508 "Об утверждении бюджета Кумжарганского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 20 февраля 2026 года № 534
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кумжарганского сельского округа на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 508 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кумжарганского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 496 тысяч тенге;
налоговые поступления – 9 874 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 76 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 546 тысяч тенге;
2) затраты – 59 657,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -161,9 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 161,9 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетныхсредств – 161,9 тенге;"
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
К. Ермагамбетов
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 20 февраля 2026
года № 534
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 26 декабря 2025
года № 508
Бюджет Кумжарганского сельского округана 2026 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 508 "2026-2028 жылдарға арналған Құмжарған ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 ақпандағы № 534 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Құмжарған ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 508 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Құмжарған ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 496 мың теңге;
салықтық түсімдер – 9 874 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 76 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 546 мың теңге;
2) шығындар – 59 657,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 161,9 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 161,9 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 161,9 теңге;"
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының төрағасы К. Ермағамбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2026 жылғы
20 ақпандағы № 534 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
26 желтоқсандағы № 508
шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Құмжарған ауылдық округінің бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы