Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 13 февраля 2026 года № 519
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку в размере 30 (тридцати) процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения Мугалжарский районный "Молодежный ресурсный центр" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел внутренней политики" акимата Мугалжарского района из местного бюджета.
2. Признать утратившим силу решение Мугалжарского районного маслихата "Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета" от 16 июля 2025 года № 422.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 июля 2025 года.
Председатель Мугалжарского районного маслихата Ермагамбетов К.

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақы белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 519 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы әкімдігінің "Мұғалжар аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемеақысы 30 (отыз) пайыз көлемінде белгіленсін.
2. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 шілдедегі № 422 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақы белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 шілдеден бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Мұғалжар аудандық мәслихатының төрағасы К. Ермағамбетов