О внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 434 "Об утверждении бюджета Терисакканского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2026 года № 476
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 434 "Об утверждении бюджета Терисакканского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Терисакканского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 62197 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6700 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальное поступление – 0 тенге;
поступления трансфертов – 55497 тысяч тенге;
2) затраты – 62199,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0тенге;
6) не нефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге, в том числе:
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;

Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 434 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № 476 шешімі
1. Қобда аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 434 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2028 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынандай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 62197 мың теңге:
салықтық түсімдер - 6700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
арнайы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері –55497 мың теңге;
2) шығындар –62199,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо- 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджеттің мұңайға қатысты емес тапшылығы (профицитін) – 0 теңге, соның ішінде:
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;