О внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 427 "Об утверждении бюджета Акрапского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2026 года № 473
РЕШИЛ:
Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 427 "Об утверждении бюджета Акрапского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
"Пункт 1 изложить в новой редакции"
1. Утвердить бюджет Акрапского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 39 472 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 400 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальное поступление – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 072 тысяч тенге;
2) затраты –39 728,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;

Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Ақрап ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 427 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № 473 шешімі
ШЕШТІ:
Қобда аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Ақрап ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 427 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
"1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын"
1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақрап ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйке, оның ішінде 2026 жылға мынындай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 39 472 мың теңге:
салықтық түсімдер - 6 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
арнайы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 33 072 мың теңге;
2) шығындар – 39 728,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге, в том числе:
7) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 256,5 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новое редакции согласно приложению к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджеттің мұңайға қатысты емес тапшылығы (профицитін) – 0 теңге, соның ішінде:
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 256,5 мың теңге.
2. Көрсетілген 1 шешімдегі қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.