О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 413 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 30 апреля 2026 года № 459
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 413 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бадамшинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 173350,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 96661,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 916,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75773,0 тысяч тенге;
2) затраты – 179244,2 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5894,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5894,2 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств –5894,2 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 30 апреля
2026 года № 459
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 23 декабря
2025 года № 413
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 413 "2026-2028 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 30 сәуірдегі № 459 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 413 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 173350,0 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 96661,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 916,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 75773,0 мың теңге;
2) шығындар – 179244,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -5894,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 5894,2 мың теңге,
оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –5894,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2026 жылғы
30 сәуірдегі № 459 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
23 желтоқсандағы № 413
шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер