О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Миялинского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 355
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 10 апреля 2026 года № 373
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 355 "Об утверждении бюджета Миялинского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 50 306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 482 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 30 824тысяч тенге;
2) затраты – 56 206 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -5 900,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 5 900,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –5 900,0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2026-2028 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 355 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2026 жылғы 10 сәуірдегі № 373 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Байғанин аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 355 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 50 306 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 30 824 мың теңге;
2) шығындар – 56 206 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 900,0мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 900,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 900,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.