О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата от 30 декабря 2025 года № 455 "Об утверждении бюджета Актастинского сельского округа на 2026 - 2028 годы
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 5 июня 2026 года № 524
Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата "Об утверждении бюджета Актастинского сельского округа на 2026 - 2028 годы" от 30 декабря 2025 года № 455 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1._Утвердить бюджет Актастинского сельского округа на 2026−2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 901 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 340 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 561 тысяч тенге;
2) затраты – 56 666,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами − 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета − - 768,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета − 768,6 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 768,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Временно исполняющий обязанности
председателя маслихата Айтекебийского района:
Д. Кыдырбаева
приложение к решению
Айтекебийского районного

Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 455 "2026 – 2028 жылдарға арналған Ақтасты ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2026 жылғы 5 маусымдағы № 524 шешімі
Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2026 – 2028 жылдарға арналған Ақтасты ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 455 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақтасты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2026 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 901 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 340 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 561 мың теңге;
2) шығындар – 56 666,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу − 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо−0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) − -768,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)− 768,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 768,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Әйтеке би аудандық мәслихаты
төрағасының уақытша міндетін атқарушы:
Д. Қыдырбаева
Әйтеке би аудандық мәслихаттың