О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 27/2 "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2026-2028 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2026 года № 31/2
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 27/2, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 193 196,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 155 121,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 1 129,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 946,0 тысяч тенге;
2) затраты – 199 533,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 6 337,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 337,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 368,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 145,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 223,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24 868,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 500,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 500,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 968,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 617,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 351,0 тысяча тенге;
2) затраты – 34 373,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 405,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 405,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 27/2 "2026-2028 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтері мен Мәдениет ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 31/2 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтері мен Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 27/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2026–2028 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 193 196,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 155 121,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 129,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 946,0 мың теңге;
2) шығындар – 199 533,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 337,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 337,5 мың теңге."
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2026–2028 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 368,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 145,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 223,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 868,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 500,0 мың теңге."
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2026–2028 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті тиісінше 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 968,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 617,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 351,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 373,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 405,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 405,0 мың теңге."
6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

4) дефицит (профицит) бюджета – -66,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66,3 тысяч тенге."
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 11, 11-1 и 11-2 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 536,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 563,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 973,0 тысячи тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 66,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66,3 мың теңге."
20-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"20. 2026–2028 жылдарға арналған Максимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 11, 11-1 және 11-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 536,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 563,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 973,0 мың теңге;

2) затраты – 40 643,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 107,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 107,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 15 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Сандыктауского районного маслихата Г. Мустафина
Приложение 1
к решению Сандыктауского районного маслихата

2) шығындар – 40 643,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 107,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 107,1 мың теңге."
жоғарыда аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 15-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрайымы Г. Мұстафина
Сандықтау аудандық мәслихатының