О внесении дополнения в решение Жаркаинского районного маслихата от 21 февраля 2025 года № 8С-45/5 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Жаркаинскому району на 2025-2029 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2026 года № 8С-65/4
Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 21 февраля 2025 года № 8С-45/5 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Жаркаинскому району на 2025-2029 годы" следующее дополнение:

"Жарқайың ауданы бойынша 2025-2029 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 ақпандағы № 8С-45/5 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2026 жылғы 31 наурыздағы № 8С-65/4 шешімі
Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жарқайың ауданы бойынша 2025-2029 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 ақпандағы № 8С-45/5 шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:

приложение 1 к указанному Плану по управлению пастбищами и их использованию по Жаркаинскому району на 2025-2029 годы дополнить таблицей 6 следующего содержания:
"Таблица 6. Сведения о возвращенных земельных участках
Наименование села, сельского округа
Земельные участки для удовлетворения нужд населения по выпасу сельскохозяйственных животных, гектар
Пастбища, которые могут быть предоставлены в землепользование пастбищепользователям, гектар
село Бирсуат

Жарқайың ауданы бойынша 2025-2029 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі көрсетілген жоспардың 1-қосымшасы мынадай мазмұндағы 6-кестемен толықтырылсын:
"Кесте 6. Қайтарылған жер учаскелері туралы мәліметтер
Ауылдың, ауылдық округтің атауы
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаю жөніндегі халықтың мұқтажын қанағаттандыру үшін жер учаскелері, гектар
Жайылымды пайдаланушыларға жер пайдалануға берілуі мүмкін жайылымдар, гектар
Бірсуат ауылы