О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 19 декабря 2025 года № С-29/3 "О районном бюджете на 2026 – 2028 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 20 мая 2026 года № С-35/5
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О районном бюджете на 2026 – 2028 годы" от 19 декабря 2025 года № С-29/3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026 – 2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 594 728,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 105 523,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 642,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 471 563,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 798 445,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 735,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 300,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 565,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 211 452,4 тысяч тенге;

Біржан сал ауданы мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № С-29/3 "2026 – 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2026 жылғы 20 мамырдағы № С-35/5 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № С-29/3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026 - 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 594 728,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 105 523,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 642,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 471 563,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 798 445,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 735,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 300,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 565,0 мың теңге;
4) қаржы активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 211 452,4 мың теңге;

6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета -0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 211 452,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2026 год в сумме 9714,5 тысяч тенге.";
приложение 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Биржан сал Н. Куатова
Приложение 1
к решению маслихата района Биржан сал

6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 211 452,4 мың теңге.";
6- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2026 жылға арналған резерві 9 714,5 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 және 6 - қосымшасы осы шешімнің 1, 2 және 3 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының төрағасы Н. Қуатова
Біржан сал ауданы мәслихатының

73214,2
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
690,4
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
595,0
015
Капитальные расходы государственного органа
500,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
75350,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
130929,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
76604,4
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
36000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
18325,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
23984,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
23984,0
02
Оборона
72360,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
72360,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3535,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
9606,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
59219,6
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
15987,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
15987,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
15987,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
296822,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
296822,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45176,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35860,0
005
Государственная адресная социальная помощь
9470,0
006
Оказание жилищной помощи
2522,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

73214,2
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
690,4
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
595,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
75350,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
130929,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76604,4
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
36000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
18325,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
23984,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23984,0
02
Қорғаныс
72360,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
72360,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3535,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
9606,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
59219,6
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
15987,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15987,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
15987,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
296822,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
296822,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45176,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35860,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9470,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2522,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

61081,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
652,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74448,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
66613,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
500,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
236403,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
45000,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
45000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
191403,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1297,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
190106,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
551167,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
390148,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
26186,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
223566,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
121424,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
16972,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2000,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
84149,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
39854,8
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11343,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
32502,0
006
Капитальные расходы государственного органа
450,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
67246,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне
в сфере физической культуры и спорта
45953,0
004
Капитальные расходы государственного органа

61081,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
652,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
74448,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
66613,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
500,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
236403,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
45000,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
45000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
191403,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
1297,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
190106,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
551167,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
390148,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26186,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
223566,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
121424,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
16972,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2000,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
84149,8
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39854,8
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11343,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
32502,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
67246,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45953,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

1753,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1564,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
17976,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9623,8
075
Строительство сетей связи
9623,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
105540,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11126,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11126,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
48628,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
48628,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
41637,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
35706,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2000,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3931,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4149,3
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4149,3
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64520,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
64520,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
64520,9
12
Транспорт и коммуникации
343159,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
343159,2
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
82000,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
35310,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
225849,2
13
Прочие
9714,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9714,5
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9714,5
14
Обслуживание долга
16585,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

1753,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1564,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
17976,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9623,8
075
Байланыс желілерін салу
9623,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
105540,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11126,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11126,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
48628,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48628,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
41637,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35706,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2000,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3931,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4149,3
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4149,3
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64520,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
64520,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64520,9
12
Көлiк және коммуникация
343159,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
343159,2
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
82000,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
35310,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
225849,2
13
Басқалар
9714,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9714,5
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9714,5
14
Борышқа қызмет көрсету
16585,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

80000,0
На средний ремонт автомобильной дороги районного значения KC-EN-8 "Кудукагаш – Макинка" км 0-7 района Биржан сал
200000,0
На ремонт тепловых сетей в г. Степняк, район Биржан сал
50000,0
На укрепление материально-технической базы предприятия ГКП на ПХВ "Степняк Су" района Биржан сал
36000,0
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства по организации регулирования численности бродячих животных
4149,3
Приложение 3
к решению маслихата района Биржан сал
от 20 мая 2026 года № С-35/5
Приложение 6
к решению маслихата района Биржан сал
от 19 декабря 2025 года № С-29/3
Целевые трансферты из районного бюджета на 2026 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
93675,0
Целевые текущие трансферты
93675,0
в том числе:
Аппарат акима города Степняк
7000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
7000,0
Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа
5100,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1410,0
На организацию водоснабжения населенных пунктов
3690,0
Аппарат акима Баймырзинского сельского округа
565,0
На освещение улиц населенных пунктов
565,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа
2214,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2214,0
Аппарат акима Енбекшильдерского сельского округа
1609,0
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
913,0
На организацию водоснабжения населенных пунктов
696,0
Аппарат акима Заураловского сельского округа
19260,0
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
19260,0
Аппарат акима Макинского сельского округа
3450,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3450,0
Аппарат акима Ульгинского сельского округа
3300,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3300,0
Аппарат акима села Заозерное
19346,0
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
19346,0
Аппарат акима села Краснофлотское
17000,0
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
17000,0
Аппарат акима села Мамай
14831,0
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
14831,0

80000,0
Біржан сал ауданы КС-ЕН-8 "Құдықағаш – Макинка" аудандық маңызы бар автомобиль жолын 0-7 шақырымына орташа жөндеуге
200000,0
Біржан сал ауданы, Степняк қаласындағы жылу желілерін жөндеуге
50000,0
Біржан сал ауданының "Степняк Су" ШЖҚ МКК-ның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
36000,0
Қаңғыбас жануарлардың санын реттеуді ұйымдастыру жөніндегі заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға
4149,3
Біржан сал ауданы мәслихатының
2026 жылғы 20 мамырдағы № С-35/5 шешіміне
3-қосымша
Біржан сал ауданы мәслихатының
2025 жылғы 19 желтоқсандағы № С-29/3 шешіміне
6-қосымша
2026 жылға аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атаулар
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
93675,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
93675,0
оның ішінде:
Степняк қаласы әкімінің аппараты
7000,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
7000,0
Аңғал батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
5100,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1410,0
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
3690,0
Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты
565,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
565,0
Бирсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
2214,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2214,0
Еңбекшілдер ауылдық округі әкімінің аппараты
1609,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
913,0
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
696,0
Заурал ауылдық округі әкімінің аппараты
19260,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
19260,0
Макинка ауылдық округі әкімінің аппараты
3450,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3450,0
Үлгі ауылдық округі әкімінің аппараты
3300,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3300,0
Заозерный ауылы әкімінің аппараты
19346,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
19346,0
Краснофлот ауылы әкімінің аппараты
17000,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
17000,0
Мамай ауылы әкімінің аппараты
14831,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
14831,0