О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата № С 52 -1 от 22 декабря 2025 года "О бюджете города Акколь Аккольского района на 2026-2028 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 10 марта 2026 года № С 55-2
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете города Акколь Аккольского района 2026-2028 годы" от 22 декабря 2025 года № С 52-1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2026-2028 годы, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 409 611,0 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления – 399 611,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 429 614,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 003,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 003,9 тысяч тенге.";

Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № С 52-1 "2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 10 наурыздағы № С 55-2 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы" 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № С 52-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақкөл қаласының 2026-2028 жылдарға, соның ішінде 2026 жылға арналған бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 409 611,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 399 611,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 10 000, мың теңге;
2) шығындар – 429 614,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -20 003,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 20 003,9 мың теңге.";