О признании утратившим силу решение маслихата города Кокшетау от 27 марта 2024 года № С-11/9 "О понижении размера ставки"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 января 2026 года № С-30/6
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата "О понижении размера ставки" от 27 марта 2024 года № С-11/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8733-03).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. председателя маслихата города Кокшетау Г. Есенова

Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № С-11/9 "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 30 қаңтардағы № С-30/6 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 27 наурыздағы № С-11/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8733-03 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласы мәслихат төрағасының м.а. Г.Есенова