Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2025 года № 345
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2026.
Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 18 июля 2025 года "Налоговый кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Теректинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 26 қарашадағы № 345 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2025 жылғы 18 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Салық кодексі" Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Теректі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Д. Гумарова.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким Теректинского района А. Муханбетжанова
Утверждены постановлением
акимата Теректинского района
от "26" ноября 2025 года № 345
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициенты зонирования
Теректинский район
сельский округ Тереқті
1
село Тереқті

1. Қоса беріліп отырған салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.Гумаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі ауданының әкімі А. Муханбетжанова
Теректі ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "26" қарашадағы
№ 345 қаулысымен бекітілген
Салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Салық салу объектісінің елді мекенде орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері
Теректі ауданы
Теректі ауылдық округі
1
Теректі ауылы