О признании утратившим силу решения Теректинского районного маслихата от 17 октября 2023 года № 8-2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Теректинского районного маслихата"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 сентября 2025 года № 26-3
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Теректинского районного маслихата от 17 октября 2023 года № 8-2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Теректинского районного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Теректинского районного маслихата А. Нургалиев

Теректі аудандық мәслихатының "Теректі аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 17 қазандағы № 8-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 қыркүйектегі № 26-3 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "Теректі аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 17 қазандағы № 8-2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының төрағасы А. Нургалиев