О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-3 "О бюджете Буланского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2025 года № 40-3
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-3 "О бюджете Буланского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
приложение 1 к указанной решении изложит в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Ш. Дуйсенгалиева
Приложение 1 к решению
Сырымского районного
маслихата от 5 декабря 2025
года № 40-3
Приложение 1 к решению
Сырымского районного

Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-3 "2025-2027 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 40-3 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-3 "2025-2027 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш. Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2025 жылғы 05 желтоқсандағы
№ 40-3 шешіміне 1-қосымша
Сырым аудандық мәслихатының