О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-4 "О бюджете Булдуртинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 июня 2025 года № 33-1
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-4 "О бюджете Булдуртинского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Булдуртинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 780 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 541 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов - 70 239 тысяч тенге;
2) затраты – 80 068 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 288 тысяч тенге;

Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 маусымдағы № 33-1 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 780 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 541 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 70 239мың теңге;
2) шығындар – 80 068 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 288 мың теңге;

6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 288 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 288 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Булдуртинского сельского округа на 2025 год поступления трансфертов, передаваемой из районного бюджета в сумме 7 500 тысяч тенге, в том числе:

6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 288 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 5288 мың теңге.";
3- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 жылға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдерінің сомасы 7 500 мың теңге, соның ішінде: