О признании утратившим силу решения Казталовского районного маслихата от 14 мая 2024 года № 17-5 "Об утверждении Программы по управлению коммунальными отходами в Казталовском районе Западно-Казахстанской области на 2024-2028 гг"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 ноября 2025 года № 33-2
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казталовского районного маслихата от 14 мая 2024 года № 17-5 "Об утверждении Программы по управлению коммунальными отходами в Казталовском районе Западно - Казахстанской области на 2024-2028 гг".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Мулдашев

Казталов аудандық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысының Казталов ауданына коммуналдық қалдықтарды басқару жөніндегі 2024-2028 жылдарға арналған бағдарламаны бекіту туралы" 2024 жылғы 14 мамырдағы № 17-5 шешімінің күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 33-2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысының Казталов ауданына коммуналдық қалдықтарды басқару жөніндегі 2024 - 2028 жылдарға арналған бағдарламаны бекіту туралы" 2024 жылғы 14 мамырдағы № 17-5 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев