О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 25 декабря 2024 года № 20-7 "О бюджете Дарьинского сельского округа района Бәйтерек на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 28 октября 2025 года № 27-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 25 декабря 2024 года № 20-7 "О бюджете Дарьинского сельского округа района Бәйтерек на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Дарьинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 175 257 тысяч тенге:
налоговые поступления – 78 026 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 060 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 95 171 тысяча тенге;
2) затраты – 212 815 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 37 558 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 558 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 558 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Н. Хайруллин
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 28 октября 2025 года №27-4
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 25 декабря 2025 года № 20-6
Бюджет Дарьинского сельского округа на 2025 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-7 "2025-2027 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Дариян ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 қазандағы № 27-4 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бәйтерек ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-7 "2025-2027 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Дариян ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Дариян ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 175 257 мың теңге:
салықтық түсімдер – 78 026 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 060 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 95 171 мың теңге;
2) шығындар – 212 815 мың теңге;
3  таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 37 558 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37 558 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 558 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н.К. Хайруллин
Бәйтерек ауданы мәслихатыны
2025 жылғы 28 қазандағы
№ 27-4 шешіміне
қосымша
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 20-6 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Дариян ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы