О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2024 года № 18-8 "О бюджете поселка Зачаганск на 2025-2027 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2025 года № 24-6
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О бюджете поселка Зачаганск на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 18-8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Зачаганск города Уральск на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 157 611 тысяч тенге:
налоговые поступления – 743 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 666 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 611 988 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 801 180 тысяч тенге;
2) затраты – 3 192 488 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 877 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 877 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34 877 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Уральского
городского маслихата
Е. Калиев
Приложение к решению
Уральского городского

Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-8 "2025-2027 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 24-6 шешімі
Орал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-8 "2025-2027 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Орал қаласының Зачаган кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 157 611 мың теңге:
салықтық түсімдер – 743 777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 666 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 611 988 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 1 801 180 мың теңге;
2) шығындар – 3 192 488 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 34 877 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 877 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 877 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев
Орал қалалық мәслихатының