О внесении изменений в решение маслихата района Марқакөл от 27 декабря 2024 года № 19/5-VІII "О бюджете Тоскаинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 11 ноября 2025 года № 31/5-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Марқакөл "О бюджете Тоскаинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 19/5-VІII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тоскаинского сельского округа района Марқакөл на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –102870,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -5110,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –97760,0 тысяч тенге;
2) затраты –104718,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1848,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1848,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -1848,5 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств -1848,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Төсқайың ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Марқакөл ауданының мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанындағы № 19/5-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2025 жылғы 11 қарашадағы № 31/5-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Марқакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Марқакөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №19/5-VІII "Төсқайың ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Марқакөл ауданының Төсқайың ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –102870,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –5110,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –97760,0 мың теңге;
2) шығындар –104718,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1848,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1848,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары –1848,5 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 1848,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.