О внесении изменений в решение маслихата района Үлкен Нарын от 5 января 2025 года № 9/90–VIII "О бюджете Алтынбельского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 2 сентября 2025 года № 15/155-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихата района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Үлкен Нарын "О бюджете Алтынбельского сельского округа на 2025-2027 годы" от 5 января 2025 года № 9/90–VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынбельского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 306844,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7030,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 299730,4 тысяч тенге;
2) затраты – 310646,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3802,5 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3802,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 9/90–VIII "2025-2027 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 қыркүйектегі № 15/155-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті туралы" Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 қантардағы № 9/90–VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 306844,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 7030,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 84,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 299730,4 мың теңге;
2) шығындар –  310646,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –  0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –  0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3802,5 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3802,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств –3802,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 утвержденное решением маслихата района, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Үлкен Нарын Ж. Сыдыкова
Приложение к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 2 сентября 2025 года
№15/155-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 5 января 2025 года

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –3802,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Сыдыкова
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының
2025 жылғы 2 қыркүйектегі
№15/155-VIII шешіміне
қосымша
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының
2025 жылғы 5 қаңтардағы