О внесении изменений в решение маслихата района Самар от 25 декабря 2024 года № 18-3/VIII "О бюджете сельских округов района Самар на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 18 сентября 2025 года № 24-10/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Самар "О бюджете сельских округов района Самар на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 18-3/VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аккала на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 578,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 432,0 тысяч тенге;
2) затраты – 99 578,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 146,4 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 146,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 146,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в бюджете сельского округа Аккала на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 35 597,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете сельского округа Аккала на 2025 год субвенции из районного бюджета в размере 40 826,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Бастаушинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 318,8 тысяч тенге;
налоговые поступления – 6 100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 256,0 тысяч тенге;
2) затраты – 114 318,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Самар ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-3/VIII "2025-2027 жылдарға арналған Самар ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 24-10/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Самар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Самар ауданы мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Самар ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-3/VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 578,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76 432,0 мың теңге;
2) шығындар – 99 578,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 146,4мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 146,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 146,4 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 жылға арналған Аққала ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 35 597,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 жылға арналған Аққала ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 40 826,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025-2027 жылдарға арналған Бастаушы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 318,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 100,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99 256,0 мың теңге;
2) шығындар – 114 318,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 8 962,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 962,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 962,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Бастаушинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 66 111,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Бастаушинского сельского округа на 2025 год субвенции из районного бюджета в размере 33 136,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Кулынжонского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 835,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 724,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97 394,7 тысяч тенге;
2) затраты – 114 835,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 10 716,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 716,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 716,4 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Кулынжонского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 52 694,7 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в бюджете Кулынжонского сельского округа на 2025 год субвенции из районного бюджета в размере 44 683,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Мариногорского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 769,1 тысяч тенге;
налоговые поступления - 8 717,0 тысяч тенге:
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 098,5 тысяч тенге;
2) затраты – 83 769,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 962,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 962,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 962,8 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған Бастаушы ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 66 111,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2025 жылға арналған Бастаушы ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 33 136,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2025-2027 жылдарға арналған Құлынжон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 835,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 724,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 97 394,7 мың теңге;
2) шығындар – 114 835,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 716,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 716,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 716,4 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2025 жылға арналған Құлынжон ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 52 694,7 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2025 жылға арналған Құлынжон ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 44 683,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2025-2027 жылдарға арналған Мариногорка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 769,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 717,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 098,5 мың теңге;
2) шығындар – 83 769,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 953,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 953,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 953,6 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть в бюджете Мариногорского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 26 214,5 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджете Мариногорского сельского округа на 2025 год субвенции из районного бюджета в размере – 41 867,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Миролюбовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 602,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 750,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 047,4 тысяч тенге;
2) затраты – 118 602,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 10 804,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 804,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 804,9 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в бюджете Миролюбовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 66 233,4 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Учесть в бюджете Миролюбовского сельского округа на 2025 год субвенции из районного бюджета в размере 35 805,0 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет Палатцынского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 890,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 805,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 953,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 953,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 953,6 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2025 жылға арналған Мариногорка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 26 214,5 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2025 жылға арналған Мариногорка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 41 867,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2025-2027 жылдарға арналған Миролюбовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 118 602,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 750,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 102 047,4 мың теңге;
2) шығындар – 118 602,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 804,9 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 804,9 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 804,9 теңге.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2025 жылға арналған Миролюбовка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 66 233,4 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2025 жылға арналған Миролюбовка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 35 805,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2025-2027 жылдарға арналған Палатцы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 82 890,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 805,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;

поступления трансфертов – 70 892,0 тысяч тенге;
2) затраты – 82 890,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 7 193,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 193,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 193,8 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Учесть в бюджете Палатцынского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 32 321,0 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть в бюджете Палатцынского сельского округа на 2024 год субвенции из районного бюджета в размере 38 562,0 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 419 432,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 160,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 267 931,2 тысяч тенге;
2) затраты – 419 432,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 114 341,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 341,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 114 341,6 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть в бюджете Самарского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 201 471,2 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Учесть в бюджете Самарского сельского округа на 2025 год субвенции из районного бюджета в размере 66 409,0 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Утвердить бюджет Сарыбелского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

трансферттер түсімі – 70 892,0 мың теңге;
2) шығындар – 82 890,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 193,8 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 193,8 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 193,8 теңге.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2025 жылға арналған Палатцы ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 32 321,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
18-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2025 жылға арналған Палатцы ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 38 562,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
19-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. 2025-2027 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 419 432,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 34 160,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 267 931,2 мың теңге;
2) шығындар – 419 432,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -114 341,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 114 341,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 114 341,6 мың теңге.";
20-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2025 жылға арналған Самар ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 201 471,2 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
21-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. 2025 жылға арналған Самар ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 66 409,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
22-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2025-2027 жылдарға арналған Сарыбел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

1) доходы – 85 709,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 800,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 210,0 тысяч тенге;
2) затраты – 85 709,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 9 899,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 899,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 899,0 тысяч тенге.";
пункт 23 изложить в новой редакции:
"23. Учесть в бюджете Сарыбельского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 31 041,0 тысяч тенге.";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Учесть в бюджете Сарыбельского сельского округа на 2025 год субвенции из районного бюджета в размере 39 152,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.

1) кірістер – 85 709,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 800,0 теңге;
трансферттер түсімі – 70 210,0 мың теңге;
2) шығындар – 85 709,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 899,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 899,0 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 899,0 теңге.";
23-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"23. 2025 жылға арналған Сарыбел ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 31 041,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
24-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2025 жылға арналған Сарыбел ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 39 152,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.