О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2026-2028 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2025 года № 278
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Уланского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 273 "О бюджете Уланского района на 2026-2028 годы", Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 76757,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39346,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37404,0 тысяч тенге;
2) затраты – 76757,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 10143,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 27261,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 75345,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28098,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 382,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46865,0 тысяч тенге;
2) затраты – 75345,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 278 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 91-бабының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Ұлан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 273 "2026-2028 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76757,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 39346,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37404,0 мың теңге;
2) шығындар – 76757,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 10143,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 27261,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
4. 2026-2028 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75345,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 28098,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 382,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46865,0 мың теңге;
2) шығындар – 75345,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
5. Учесть в бюджете Айыртауского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 12554,0 тысяч тенге.
6. Предусмотреть в бюджете Айыртауского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 34311,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет поселка Асубулак на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 56003,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18032,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37971,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56003,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
8. Учесть в бюджете поселка Асубулак на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 19311,0 тысяч тенге.
9. Предусмотреть в бюджете поселка Асубулак на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 18660,0 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет Бозанбайского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 100546,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37338,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 408,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 464,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62336,0 тысяч тенге;
2) затраты – 100546,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
5. 2026 жылға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 12554,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
6. 2026 жылға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 34311,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
7. 2026-2028 жылдарға арналған Асубұлақ кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56003,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18032,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37971,0 мың теңге;
2) шығындар – 56003,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
8. 2026 жылға арналған Асубұлақ кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 19311,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
9. 2026 жылға арналған Асубұлақ кентінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 18660,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
10. 2026-2028 жылдарға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100546,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 37338,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 408,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 464,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62336,0 мың теңге;
2) шығындар – 100546,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
11. Учесть в бюджете Бозанбайского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 22301,0 тысяч тенге.
12. Предусмотреть в бюджете Бозанбайского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 40035,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет поселка Касыма Кайсенова на 2026-2028 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 288846,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 125417,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 71,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14581,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 148777,0 тысяч тенге;
2) затраты – 288846,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
14.Учесть в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 73899,0 тысяч тенге.
15. Предусмотреть в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 74878,0 тысяч тенге.
16. Утвердить бюджет Саратовского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 68927,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14134,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54793,0 тысяч тенге;
2) затраты – 68927,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
11. 2026 жылға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22301,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
12. 2026 жылға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 40035,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
13. 2026-2028 жылдарға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 288846,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 125417,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 71,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 14581,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148777,0 мың теңге;
2) шығындар – 288846,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
14. 2026 жылға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 73899,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
15. 2026 жылға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 74878,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
16. 2026-2028 жылдарға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68927,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14134,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54793,0 мың теңге;
2) шығындар – 68927,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
17. Учесть в бюджете Саратовского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 31827,0 тысяч тенге.
18. Предусмотреть в бюджете Саратовского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 22966,0 тыс. тенге.
19. Утвердить бюджет Таврического сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 107739,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 51238,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 142,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56359,0 тысяч тенге;
2) затраты – 107739,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
20. Учесть в бюджете Таврического сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 24653,0 тысяч тенге.
21. Предусмотреть в бюджете Таврического сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 31706,0 тысячи тенге.
22. Утвердить бюджет Таргынского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 77623,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22591,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55032,0 тысяч тенге;
2) затраты –77623,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
17. 2026 жылға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 31827,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
18. 2026 жылға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 22966,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
19. 2026-2028 жылдарға арналған Таврия ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107739,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 51238,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 142,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56359,0 мың теңге;
2) шығындар – 107739,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
20. 2026 жылға арналған Таврия ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 24653,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
21. 2026 жылға арналған Таврия ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 31706,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
22. 2026-2028 жылдарға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77623,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22591,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55032,0 мың теңге;
2) шығындар – 77623,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
23. Учесть в бюджете Таргынского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 26337,0 тысяч тенге.
24. Предусмотреть в бюджете Таргынского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 28695,0 тысячи тенге.
25. Утвердить бюджет Толеген Тохтаровского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 94408,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39528,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17466,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37414,0 тысяч тенге;
2) затраты – 94408,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
26. Учесть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 7050,0 тысяч тенге.
27. Предусмотреть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 30364,0 тысяч тенге.
28. Утвердить бюджет Егинсуского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 52619,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13939,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 307,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38362,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52619,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
23. 2026 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 26337,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
24. 2026 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 28695,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
25. 2026-2028 жылдарға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94408,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 39528,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 17466,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37414,0 мың теңге;
2) шығындар – 94408,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
26. 2026 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 7050,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
27. 2026 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 30364,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
28. 2026-2028 жылдарға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52619,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13939,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 307,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38362,0 мың теңге;
2) шығындар – 52619,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
29. Учесть в бюджете Егинсуского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 20599,0 тысяч тенге.
30. Предусмотреть в бюджете Егинсуского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 17763,0 тысяч тенге.
31. Утвердить бюджет Азовского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 34448,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5773,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –28675,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34448,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
32. Учесть в бюджете Азовского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 26806,0 тысяч тенге.
33. Предусмотреть в бюджете Азовского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 1869,0 тысяч тенге.
34. Утвердить бюджет поселка Огневка на 2026-2028 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 95955,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10022,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 229,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85704,0 тысяч тенге;
2) затраты – 95955,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
29. 2026 жылға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 20599,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
30. 2026 жылға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 17763,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
31. 2026-2028 жылдарға арналған Азовое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 34448,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5773,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28675,0 мың теңге;
2) шығындар – 34448,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
32. 2026 жылға арналған Азовое ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 26806,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
33. 2026 жылға арналған Азовое ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 1869,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
34. 2026-2028 жылдарға арналған Огневка кентінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95955,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10022,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 229,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85704,0 мың теңге;
2) шығындар - 95955,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
35. Учесть в бюджете поселка Огневка на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 35349,0 тысяч тенге.
36. Предусмотреть в бюджете поселка Огневка на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 50355,0 тысяч тенге.
37. Утвердить бюджет Багратионовского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 57206,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19161,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 359,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37686,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57206,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
38. Учесть в бюджете Багратионовского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 25033,0 тысяч тенге.
39. Предусмотреть в бюджете Багратионовского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 12653,0 тысяч тенге.
40. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 35090,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29144,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5930,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35090,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
35. 2026 жылға арналған Огневка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 35349,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
36. 2026 жылға арналған Огневка кентінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 50355,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
37. 2026-2028 жылдарға арналған Багратион ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57206,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19161,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 359,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37686,0 мың теңге;
2) шығындар – 57206,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
38. 2026 жылға арналған Багратион ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 25033,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
39. 2026 жылға арналған Багратион ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 12653,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
40. 2026-2028 жылдарға арналған Каменка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41, 42-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35090,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29144,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5930,0 мың теңге;
2) шығындар – 35090,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
41. Учесть в бюджете Каменского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 2002,0 тысяч тенге.
42. Предусмотреть в бюджете Каменского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 3928,0 тысяч тенге.
43. Утвердить бюджет Усть-Каменогорского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 73083,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18800,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54283,0 тысяч тенге;
2) затраты – 73083,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
44. Учесть в бюджете Усть-Каменогорского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 26412,0 тысяч тенге.
45. Предусмотреть в бюджете Усть-Каменогорского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 27871,0 тысяч тенге.
46. Утвердить бюджет Алмасайского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 54012,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12974,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41038,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54012,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
41. 2026 жылға арналған Каменка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 2002,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
42. 2026 жылға арналған Каменка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 3928,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
43. 2026-2028 жылдарға арналған Өскемен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44, 45-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73083,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54283,0 мың теңге;
2) шығындар – 73083,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
44. 2026 жылға арналған Өскемен ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 26412,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
45. 2026 жылға арналған Өскемен ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 27871,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
46. 2026-2028 жылдарға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47, 48-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54012,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12974,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41038,0 мың теңге;
2) шығындар – 54012,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
47. Учесть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 23475,0 тысяч тенге.
48. Предусмотреть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов в сумме 17563,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
47. 2026 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23475,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
48. 2026 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер 17563,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.