О бюджете Карасуского сельского округа Тарбагатайского района на 2026 -2028 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 36/7-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа Тарбагатайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 186,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 400,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 374,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 412,0 тысяч тенге;
2) затраты – 98 186,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/7-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 91 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 186,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 400,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 374,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
арнаулы түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 412,0 мың теңге;
2) шығындар – 98 186,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.

2. Учесть, что в бюджете Карасуского сельского округа Тарбагатайского района на 2026 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 43 412,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Карасуского сельского округа Тарбагатайского района на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 31 000 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете Карасуского сельского округа Тарбагатайского района на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 15 000 тысяч тенге.

2. 2026 жылға арналған Тарбағатай ауданы Қарасу ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 43 412,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған Тарбағатай ауданы Қарасу ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 31 000,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
4. 2026 жылға арналған Тарбағатай ауданы Қарасу ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен 15 000,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.