О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 24/278-VIII "О бюджете Коробихинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 ноября 2025 года № 31/348-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Коробихинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 24/278 -VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коробихинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 335,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 175,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 667,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 122 493,0 тысяч тенге;
2) затраты – 139 006,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 671,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
2 671,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 671,8 тысяч тенге."
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/278–VIII "2025-2027 жылдарға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 қарашадағы № 31/348-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/278–VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 136 335,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 11 175,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2667,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 122 493,0 мың теңге;
2) шығындар – 139 006,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мыңтеңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 2 671,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 671,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 671,8 мың теңге."
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын