О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 24/276 – VIII "О бюджете Жамбылского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 ноября 2025 года № 31/346-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Жамбылского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 24/276 – VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 473,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 112,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 361,0 тысяч тенге;
2)затраты – 60 800,0 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -327,0 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 327,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 327,0 тысяч тенге."
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/276-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 қарашадағы № 31/346-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті туралы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/276-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті 1,2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 473,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 112,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 361,0 мың теңге;
2) шығындар – 60 800,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -327,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 327,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 327,0 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.