О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 26 декабря 2024 года №24/14-VIII "О бюджете города Алтай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 4 декабря 2025 года № 36/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 4.
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете города Алтай на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 24/14-VIII следующие изменения:
пункты 1, 3 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алтай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
доходы – 1232533,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 861070,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7546,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45160,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 318756,4 тысяч тенге;
2) затраты – 1293621,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -61087,1 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61087,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61087,1 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2025 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 318746,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.

Алтай ауданының мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/14-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 36/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т қараңыз.
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/14-VІІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 3 – тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1232533,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 861070,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7546,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45160,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 318756,4 мың теңге;
2) шығындар – 1293621,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -61087,1 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61087,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61087,1 мың теңге.
3. 2025 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен 318746,4 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.