О бюджете Карабулакского сельского округа Зайсанского района на 2026-2028 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 46/6-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 19 декабря 2025 года №45/2-VIII "О бюджете Зайсанского района на 2026-2028 годы" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа Зайсанского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы- 60 980,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 300,0 тысяч тенге;
специальные поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 680,0 тысяч тенге;
2) затраты – 61 614,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -634,8 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 634,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 634,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.03.2026 № 49/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).

2026-2028 жылдарға арналған Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 46/6-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2026-2028 жылдарға Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы №45/2-VIII шешіміне сәйкес, Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 980,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 16 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –1 300,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 43 680,0 мың теңге;
2) шығындар – 61 614,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге; бюджет тапшылығы (профициті) – -634,8 мың теңге;
5) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 634,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 634,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 19.03.2026 № 49/5-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете Карабулакского сельского округа на 2026 год установлен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 32902,0 тысяч тенге.
3. Учесть в бюджете Карабулакского сельского округа на 2026 год целевые трансферты в сумме 9978,0 тысяч тенге.
3-1. Используемые остатки бюджетных средств 634,8 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 - в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.03.2026 № 49/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).

2. 2026 жылға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 32 902,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджетінде нысаналы трансферттер 9 978,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3-1. 634,8 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 19.03.2026 № 49/5-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026года.
Председатель Зайсанского районного маслихата Е. Загипаров
Приложение 1 к решению №46/6-VIII
Зайсанского районного маслихата
от 23 декабря 2025 года
Бюджет Карабулакского сельского округа на 2026 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.03.2026 № 49/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

4. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Зайсан аудандық мәслихатының төрағасы Е. Загипаров
Зайсан аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№46/6-VIII шешіміне
1 қосымша
2026 жылға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 19.03.2026 № 49/5-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР