О внесении измененийв решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года №31/7-VIII "О бюджете Кенсайского сельского округа Зайсанского района на 2025-2027 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 декабря 2025 года № 44/7-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Кенсайского сельского округа Зайсанского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №31/7-VIII следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенсайского сельского округа Зайсанского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 76 182,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 668,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 444,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 412,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 657,6 тысяч тенге;
2) затраты - 76 838,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -656,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 656,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 656,3тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.

Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округінің бюджеті туралы" №31/7-VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 желтоқсандағы № 44/7-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №31/7-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 182,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 13 668,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 444,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –412,8 мың теңге;
трансферттердіңтүсімдері –61 657,6 мың теңге;
2) шығындар – 76 838,9 мың теңге;
3) таза бюджеттіккредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -656,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 656,3 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары -656,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.