О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №31/3-VIII "О бюджете города Зайсан Зайсанского района на 2025-2027 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 декабря 2025 года № 44/3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете города Зайсан Зайсанского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №31/3-VIII следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Зайсан Зайсанского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы -703 387,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 659 238,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 953,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 134,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 061,0 тысяч тенге;
2) затраты -715 835,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 448,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 448,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 448,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.

Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті туралы" №31/3-VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 желтоқсандағы № 44/3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №31/3-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 703 387,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 659 238,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 953,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –26 134,0 мың теңге;
трансферттердіңтүсімдері –11 061,0 мың теңге;
2) шығындар–715 835,6 мың теңге;
3) таза бюджеттіккредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 448,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12 448,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 12 448,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.