Об утверждении минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума на 2026 год по городу Риддер
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 декабря 2025 года № 33/9-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер взносов на управление объектом кондоминиума на 2026 год в размере 0,014 (ноль целых четырнадцать тысячных) месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете в городе Риддер.
2. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2026 года.
Председатель Риддерского городского маслихата Е. Нужных

Риддер қаласы бойынша 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға жұмсалатын шығыстардың ең аз мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 33/9-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3 бабының 1-тармағына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға жарналардың ең төменгі мөлшері Риддер қаласындағы республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржы жылына белгіленген айлық есептік көрсеткіштің 0,014 (нөл бүтін он төрт мыңыншы) мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының төрағасы Е. Нужных