О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 30/3-VIII "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2025-2027 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 июня 2025 года № 35/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 30/3-VIII "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2025-2027 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205573) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 288 110,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 71 560 906,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 872 919,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 044 588,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 809 696,9 тысяч тенге;
2) затраты – 107 187 494,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 864,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 864,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 602 005,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 602 005,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 490 746,7 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 2 490 746,7 тысяч тенге;
поступление займов – 8 334 904,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 759 974,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 934 323,3 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2025 год в сумме 786 790,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.

Өскемен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30/3-VIII "Өскемен қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 маусымыдағы № 35/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30/3-VIII "Өскемен қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205573 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған қаланың бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 288 110,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 71 560 906,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 872 919,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 044 588,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 809 696,9 мың теңге;
2) шығындар – 107 187 494,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 864,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 864,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 602 005,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 602 005,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 490 746,7 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -2 490 746,7мың теңге;
қарыздар түсімі – 8 334 904,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 759 974,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 934 323,3 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Өскемен қаласының 2025 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 786 790,3 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.