О бюджетах поселковых и сельских округов на 2026-2028 годы
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2025 года № 42/1-08
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 1,2 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 15 марта 2025 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2026-2028 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 614 тысяч тенге:
налоговые поступления – 44 695 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 419 тысяч тенге;
2) затраты – 75 614 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0".
"2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2026-2028 годы согласно приложениям 4,5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 439 тысяч тенге:
налоговые поступления – 33 848 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 2 000 тысяч тенге ;
поступления трансфертов – 52 591 тысяч тенге;
2) затраты – 88 439 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –0".
"3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2026-2028 годы согласно приложениям 7,8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 967 тысяч тенге:
налоговые поступления –105 967 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0;
2) затраты – 108 967 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1-08 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2025 жылғы 15 наурыздағы Бюджет кодексінің 91 бабының 1 және 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. Ақбиік ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 75 614 мың теңге:
салықтық түсiмдер –44 695 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–1 500 мың теңге;
трансферттер түсiмi–29 419 мың теңге;
2) шығындар –75 614 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0".
"2. Арыс ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 88 439 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 33 848 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–2 000;
трансферттер түсiмi–52 591 мың теңге;
2) шығындар –88 439 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0".
"3. Балықты ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 7,8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 108 967 мың теңге:
салықтық түсiмдер –105 967 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 3 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 0;
2) шығындар – 108 967 мың теңге;