Об установлении публичного сервитута акционерного общества "Казахтелеком"
Решение акима города Ленгер Толебийского района Туркестанской области от 6 октября 2025 года № 103
В соответствии со статьями 19 и 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказа №692 (№KZ27VBG01625176) "Об утверждении землеустроительного проекта по формированию земельного участка" от 12.09.2025 года Толебийского районного отдела земельных отношений и по заявлению ВЫНЕСЕНО РЕШЕНИЕ:
1. Установить публичный сервитут филиала акционерного общества "Казахтелеком" – объединение "дивизион "Сеть", для проведения волоконно-оптических линий связи сроком на 5 года, на земельный участок площадью 0,0658 га расположенный в улице Амангелды города Ленгера.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Ж.Байзакова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого опубликования.
Аким города М.Джумабаев

"Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы Ленгір қаласы әкімінің 2025 жылғы 6 қазандағы № 103 шешімі
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19, 69 баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Төлеби аудандық жер қатынастары бөлімінің 12.09.2025 жылғы (жер учаскесін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобасын бекіту туралы) №692 (№KZ11VBG01645834) бұйрығына, Төлеби ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің қала құрылыстық қорытындысына және өтінішіне сәйкес ШЕШІМ ЕТТІ:
1."Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы – "Желі" дивизоны" бірлестігіне Ленгір қаласы, Амангелді көшесінің бойынан талшықты оптикалық байланыс желілерін жүргізу үшін жалпы алаңы 0,0658 га жер учаскесін 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешiмнiң орындалу барысын қадағалау қала әкiмi орынбасары Ж.Байзаковқа жүктелсiн.
3. Осы шешім оның алғашқы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкiмі М.Жұмабаев