О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 22/122-VIII "О бюджетах города, сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2025 года № 32/191-VIII
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №22/122-VIII "О бюджетах города, сельских округов на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Первомаевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложении 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 645 тысяч тенге:
налоговые поступления – 91 539 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 106 тысяч тенге;
2) затраты – 120 653 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 29 008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 29 008 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 29 008 тысяч тенге."
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата

Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/122-VIII "2025-2027 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 32/191-VIII шешiмi
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №22/122-VIII "2025-2027 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бірінші мамыр ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 91 645 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 91 539 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 106 мың теңге;
2) шығындар – 120 653 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 29 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 29 008 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 008 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
10. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының