О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 22/122-VIII "О бюджетах города, сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 9 декабря 2025 года № 30/180-VIII
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №22/122-VIII "О бюджетах города, сельских округов на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 512 790 тысяч тенге:
налоговые поступления – 497 184 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 15 606 тысяч тенге;
2) затраты – 630 412 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 117 622 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 117 622 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 117 622 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложении 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 147 тысяч тенге:
налоговые поступления – 24 326 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 30 821 тысяч тенге;
2) затраты – 60 434 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 5 287 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 287 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 287 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложении 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 959 тысяч тенге:
налоговые поступления – 75 841 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 118 тысяч тенге;
2) затраты – 83 368 тысяч тенге;

Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/122-VIII "2025-2027 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 30/180-VIII шешiмi
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №22/122-VIII "2025-2027 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешіміне мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ленгір қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1)кiрiстер – 512 790 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 497 184 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 15 606 мың теңге;
2) шығындар – 630 412 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 117 622 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 117 622 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 117 622 мың теңге.
2. Аққұм ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 55 147 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 24 326 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 30 821 мың теңге;
2) шығындар – 60 434 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 5 287 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 5 287 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 287 мың теңге.
3. Алатау ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 75 959 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 75 841 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 118 мың теңге;
2) шығындар – 83 368 мың теңге;