О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 27-204-VIІI "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 12 мая 2025 года № 31-228-VIII
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №27-204-VIІI "О бюджетах города и сельских округов на 2025-2027 годы" следующие изменения:
в вводной части указанного решения слова "с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан" заменить словами "с пунктом 2 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан";
пункты 1-14 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 003 337 тысяч тенге:
налоговые поступления – 956 846 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 46 491 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0;
2) затраты – 1 015 984 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 647 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 647 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 647 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Коктерек на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 524 тысяч тенге:
налоговые поступления – 85 568 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 5 148 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 808 тысяч тенге;
2) затраты – 144 548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 024 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 024 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 024 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Сарыағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 27-204-VIІI "2025-2027 жылдарға арналған қала және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 мамырдағы 31-228-VIII шешiмi
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №27-204-VIІI "2025-2027 жылдарға арналған қала және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің кіріспе бөлігіндегі "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 85-бабының 2-тармағына, 91-бабының 3-тармағына" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-14 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
1. Сарыағаш қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 003 337 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 956 846 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 46 491 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 0;
2) шығындар – 1 015 984 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 647 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 647 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 647 мың теңге.
2. Көктерек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 138 524 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 85 568 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 148 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 47 808 мың теңге;
2) шығындар – 144 548 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 024 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 024 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 024 мың теңге.
3. Жемісті ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн: