О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Шаульдер Отрарского района Туркестанской области от 5 сентября 2025 года № 103
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона "Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года" Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 13 августа 2025 года аким Шаульдирского сельского округа Отырарского района ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить безымянным улицам в Шаульдерском сельском округе следующие наименования:
1. Улица №19 без названия в новом микрорайоне Шаульдер-улица Нысанбек Аметбеков
2. Улица №18 без названия в новом микрорайоне Шаульдер-улица Төлеш Қысмұратов
3. Улица №7 без названия в новом микрорайоне Шаульдер-улица Имансары Белгібаев
4. Улица №6 без названия в новом микрорайоне Шаульдер-улица Әбіләкім Оспанқұлов
5. Улица №3 без названия в новом микрорайоне Шаульдер-улица Икрамхан Үмбетов
6. Улица №8 без названия в новом микрорайоне Шаульдер-улица Өтеген Тәтібаев
1. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Д.Қайратұлы
Аким сельского округа Ғ.Қыдыр

Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы Шәуілдір ауыл округі әкімінің 2025 жылғы 5 қыркүйектегі № 103 шешiмi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4-тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 13 тамыздағы қорытындысы негізінде Отырар ауданы Шәуілдір ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шәуілдір ауыл округіндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілісін:
1. Шәуілдір Жаңа мөлтек аудандағы атауы жоқ №19 көшені Нысанбек Әметбеков көшесі
2. Шәуілдір Жаңа мөлтек аудандағы атауы жоқ №18 көшені Төлеш Қысмұратов көшесі
3. Шәуілдір Жаңа мөлтек аудандағы атауы жоқ №7 көшені Имансары Белгібаев көшесі
4. Шәуілдір Жаңа мөлтек аудандағы атауы жоқ №6 көшені Әбіләкім Оспанқұлов көшесі
5. Шәуілдір Жаңа мөлтек аудандағы атауы жоқ №3 көшені Икрамхан Үмбетов көшесі
6. Шәуілдір Жаңа мөлтек аудандағы атауы жоқ №8 көшені Өтеген Тәтібаев көшесі
1. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Шәуілдір ауыл округі әкімінің орынбасары Д.Қайратұлына жүктелсін.
Ауыл округі әкімі Ғ.Қыдыр