О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Шаульдер Отрарского района Туркестанской области от 5 сентября 2025 года № 103
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона "Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года" Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 13 августа 2025 года аким Шаульдирского сельского округа Отырарского района ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить безымянным улицам в Шаульдерском сельском округе следующие наименования:
1. Улица №19 без названия в новом микрорайоне Шаульдер-улица Әметбек Нысанбеков
2. Улица №18 без названия в новом микрорайоне Шаульдер-улица Төлеш Қысмұратов
3. Улица №7 без названия в новом микрорайоне Шаульдер-улица Имансары Белгібаев
4. Улица №6 без названия в новом микрорайоне Шаульдер-улица Әбіләкім Оспанқұлов
5. Улица №3 без названия в новом микрорайоне Шаульдер-улица Икрамхан Үмбетов
6. Улица №8 без названия в новом микрорайоне Шаульдер-улица Өтеген Тәтібаев
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением акима сельского округа Шаульдер Отрарского района Туркестанской области от 15.12.2025 № 152.
1. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Д.Қайратұлы
Аким сельского округа Ғ.Қыдыр

Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы Шәуілдір ауыл округі әкімінің 2025 жылғы 5 қыркүйектегі № 103 шешiмi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4-тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 13 тамыздағы қорытындысы негізінде Отырар ауданы Шәуілдір ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шәуілдір ауыл округіндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілісін:
1. Шәуілдір Жаңа мөлтек аудандағы атауы жоқ №19 көшені Әметбек Нысанбеков көшесі
2. Шәуілдір Жаңа мөлтек аудандағы атауы жоқ №18 көшені Төлеш Қысмұратов көшесі
3. Шәуілдір Жаңа мөлтек аудандағы атауы жоқ №7 көшені Имансары Белгібаев көшесі
4. Шәуілдір Жаңа мөлтек аудандағы атауы жоқ №6 көшені Әбіләкім Оспанқұлов көшесі
5. Шәуілдір Жаңа мөлтек аудандағы атауы жоқ №3 көшені Икрамхан Үмбетов көшесі
6. Шәуілдір Жаңа мөлтек аудандағы атауы жоқ №8 көшені Өтеген Тәтібаев көшесі
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы Отырар ауданы Шәуілдір ауыл округі әкімінің 15.12.2025 № 152 шешiмiмен.
1. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Шәуілдір ауыл округі әкімінің орынбасары Д.Қайратұлына жүктелсін.
Ауыл округі әкімі Ғ.Қыдыр