Отырар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/132-VIІI "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 25/143-VIII шешiмi
Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/132-VIІІ "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 65 942 мың теңге:
салықтық түсiмдер –7 750 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 685 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 376 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 57 131 мың теңге;
2) шығындар – 66 419 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтеріменоперациялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 477 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксарай ауыл округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 94 070 мың теңге:
салықтық түсiмдер –19 671 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 16 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 378 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 74 005 мың теңге;
2) шығындар – 99 706 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 636 мың теңге.
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Балтакөл ауыл округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7,8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 80 901 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 957 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 14 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 161 мың теңге;

О внесении изменений в решение Отырарского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 23/132-VІІІ "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 24 апреля 2025 года № 25/143-VIII
Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Отырарского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 23/132-VIII "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 942 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –7 750 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 685 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 376 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –57 131 тысяч тенге;
2) затраты – 66 419 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 477 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 070 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 19 671 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 378 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 74 005 тысяч тенге;
2) затраты – 99 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 636 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Балтакол на 2025-2027 годы согласно приложению 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 901 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 957 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 161 тысяч тенге;