О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 27 декабря 2024 года №26/155 "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 10 декабря 2025 года № 36/208
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 505 тысяч тенге:
налоговые поступления – 35 309 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 196 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 810 тысяч тенге;
2) затраты – 90 090 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -585 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 585 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 239 тысяч тенге:
налоговые поступления – 29 622 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 158 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 394 тысяч тенге;
2) затраты – 143 151 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -912 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 912
тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 912 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 563 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 724 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 326 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 486 тысяч тенге;
2) затраты – 77 306 тысяч тенге;

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025 – 2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" № 26/155 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 36/208 шешімі
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 89 505 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 35 309 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 190 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 196 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 53 810 мың теңге;
2) шығындар – 90 090 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 585 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 585 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 585 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Алғабас ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 142 239 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 29 622 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 65 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 158 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 111 394 мың теңге;
2) шығындар – 143 151 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -912 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 912
мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 912 мың теңге.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Алмалы ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 76 563 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 724 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 27 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 3 326 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 58 486 мың теңге;
2) шығындар – 77 306 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -743 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 743 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 743 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в следующей редакции:
4. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 987 тысяч тенге:
налоговые поступления – 41 835 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 377 тысяч тенге
поступления трансфертов – 62 736 тысяч тенге;
2) затраты – 110 991 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 004 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 004,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 004,0 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 185 948 тысяч тенге:
налоговые поступления – 80 104 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32 021 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73 647 тысяч тенге;
2) затраты – 186 775 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -827 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 827 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 827 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в следующей редакции:
6. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 576 тысяч тенге:

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -743 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 743 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 743 мың теңге.
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
4. Ақбастау ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 104 987 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 41 835 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 39 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 377 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 62 736 мың теңге;
2) шығындар 110 991 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 004,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 004 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 004 мың теңге.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
5. Боралдай ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 185 948 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 80 104 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 176 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 32 021 мың тенге;
трансферттер түсiмi – 73 647 мың теңге;
2) шығындар – 186 775 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -827 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 827 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 827 мың теңге.
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
6. Бөген ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер –108 576 мың теңге: