О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 27 декабря 2024 года № 26/155 "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 16 мая 2025 года № 30/177
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 914 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 219 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 212 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 066 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 417 тысяч тенге;
2) затраты –82 499 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -585 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 585 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 497 тысяч тенге:
налоговые поступления – 29 282 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 64 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 329 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 822 тысяч тенге;
2) затраты – 113 409 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -912 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 912 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 912 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 259 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 280 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 529 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 979 тысяч тенге;
2) затраты – 73 002 тысяч тенге;

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025–2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" № 26/155 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 мамырдағы № 30/177 шешімі
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 81 914 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 28 219 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 212 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 3 066 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 50 417 мың теңге;
2) шығындар – 82 499 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 585 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 585 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 585 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Алғабас ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 112 497 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 29282 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 64 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 329 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 82822 мың теңге;
2) шығындар – 113 409 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -912 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 912
мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 912 мың теңге.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Алмалы ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 72 259 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 280 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 27 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 529 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 56 979 мың теңге;
2) шығындар – 73 002 мың теңге;