О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 161 "О городском бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 9 декабря 2025 года № 225
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 161 (Регистрационный номер акта в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан №204898) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 620 049 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 170 526 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 142 306 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 117 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 189 917 тысяч тенге;
2) затраты –20 751 079 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 87 780 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 894 078 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 806 298 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -218 810 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 218 810 тысяч тенге:
поступления займов – 894 078 тысяч тенге;
погашение займов – 806 298 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 131 030 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв акимата города на 2025 год в сумме 84 196 тысяч тенге.".

Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 161 "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 225 шешiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 161 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі №204898) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 20 620 049 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 170 526 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 142 306 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 117 300 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 16 189 917 мың теңге;
2) шығындар – 20 751 079 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 87 780 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 894 078 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 806 298 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -218 810 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 218 810 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 894 078 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 806 298 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 131 030 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редақцияда жазылсын:
"3. Қала әкімдігінің 2025 жылға арналған резерві 84 196 мың теңге сомасында белгіленсін.".

10 853
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
159 543
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 810
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
560 641
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
22 570
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
1 168 380
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
198 707
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
194 527
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79 291
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 821
021
Капитальные расходы государственного органа
2 000
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
64 240
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
39 759
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 416
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 180
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
4 180
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 731 404
1
Жилищное хозяйство
581 009
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
86 811
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15 146
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
71 665
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
494 198
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
212 304
003
Капитальные расходы государственного органа
136 586
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

10 853
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
159 543
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 810
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
560 641
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдар әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
22 570
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 168 380
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
198 707
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
194 527
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 291
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 821
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
64 240
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
39 759
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 416
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 180
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
4 180
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 731 404
1
Тұрғын үй шаруашылығы
581 009
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
86 811
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15 146
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
71 665
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
494 198
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
212 304
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
136 586
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары