Об отмене решения Макатского районного маслихата
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 марта 2025 года № 148-VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 11 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Макатского районного маслихата от 30 сентября 2024 года № 108-VIII "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Макатскому району".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Шангалаев

Мақат аудандық мәслихатының шешімін жою туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 наурыздағы № 148-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабынының 11-тармағына сәйкес, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 108-VIII "Мақат ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Шаңғалаев