Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории поселка Индербор
Решение акима поселка Индербор Индерского района Атырауской области от 3 сентября 2025 года № 81
Согласно подпункту 9) пункта 1 статьи 35, пункту 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 2) пункта 3 статьи 4, подпункта 17) пункта 3 статьи 15 и статьи 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" от 10 мая 2023 года № 240 (зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов за № 32469), на основании протоколов № 5 и № 6 комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Индерского района от 25 августа 2025 года, письма № 24-05-5/516 от 20 августа 2025 года Филиала РГП на ПХВ "Казгидромет" и письма № 47 от 25 августа 2025 года Индерского газового хозяйства Атырауского филиала АО "QAZAQGAZ AIMAQ", РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории поселка Индербор.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима поселка Индербор
К. Нуриев

Индербор кенті аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Атырау облысы Индер ауданы Индербор кенті әкімінің 2025 жылғы 3 қыркүйектегі № 81 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 1-тармағы 9) тармақшасына, 37-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабының 3-тармағы 2) тармақшасына, 15-бабының 3-тармағының 17) тармақшасына және 48-бабына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 240 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32469 болып тіркелген) сәйкес, Индер ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссиясының 2025 жылғы 25 тамыздағы № 5 және № 6 хаттамаларын, "Қазгидромет" ШЖҚ РМК Атырау облысы бойынша филиалының 2025 жылғы 20 тамыздағы № 24-05-5/516 санды хатын және "QAZAQGAZ AIMAQ" АҚ Атырау өндірістік филиалының Индер газ шаруашылығының 2025 жылғы 25 тамыздағы № 47 хатын басшылыққа ала отырып, ШЕШТІМ:
1. Индербор кенті аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Индербор кенті әкімінің
міндетін атқарушы
К. Нуриев