О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 174 "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 19 мая 2025 года № 205
Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы" Махамбетского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 174 следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответсвии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 196 923 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступлениям – 12 289 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 94 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 298 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 182 242 тысяч тенге;
2) затраты - 203 344 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -6 421 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 421 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 421 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Акжайыкского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 180 053 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 825тысяч тенге;
неналоговые поступления - 241 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 893 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 169 094 тысяч тенге;
2) затраты – 189 030 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;

"2025-2027 жылдарғаарналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Махамбет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 мамырдағы № 205 шешімі
Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Махамбет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 174 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына сәйкес Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 196 923 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 289 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 94 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 298 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 182 242 мың теңге;
2) шығындар – 203 344 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -6 421 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 421 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 421 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 180 053 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 241 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 893 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 169 094 мың теңге;
2) шығындар – 189 030 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -4 246 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 246 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 246 тысяч тенге.".
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Махамбетского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 889 184 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 133 557 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 105 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 773 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 750 749 тысяч тенге;
2) затраты – 967 149 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -77 965 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77 965 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 77 965 тысяч тенге.".
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Сарайчиковского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025год в следующих объемах:
1) доходы – 306 011 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 207 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 657 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 288 113 тысяч тенге;
2) затраты – 314 465 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -8 454 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 454 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 454 тысяч тенге.".
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Предусмотреть в бюджетах сельских округов на 2025 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 1 565 725 тысяч тенге, в том числе:
2 235 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 305 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 264 тысяч тенге;
Алгинскому сельскому округу – 228 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 239 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 389 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 118 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 338 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 151 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 203 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -4 246 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 246 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 246 мың теңге.".
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2025-2027 жылдарға арналған Махамбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 889 184 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 133 557 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 773 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 750 749 мың теңге;
2) шығындар – 967 149 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -77 965 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77 965 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 77 965 мың теңге.".
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2025-2027 жылдарға арналған Сарайшық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 306 011 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 207 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 657 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 288 113 мың теңге;
2) шығындар – 314 465 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -8 454 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 454 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 454 мың теңге.".
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 1 565 725 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге - 2 235 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 305 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 264 мың теңге;
Алға ауылдық округіне – 228 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 239 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 389 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 118 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 338 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 151 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 203 мың теңге;

72 501 тысяч тенге - на уличное освещение населенных пунктов, в том числе:
Бейбарыскому сельскому округу – 9 444 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 63 057 тысяч тенге;
974 146 тысяч тенге - на укрепление дамбов населенных пунктов и на работу по подготовке к паводку, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 6 500 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 165 564 тысяч тенге;
Алгинскому сельскому округу – 17 000 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 97 245 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 176 674 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 500 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 35 342 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 330 825 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 143 496 тысяч тенге;
133 782 тысяч тенге -на текущие и капитальные затраты аппаратам акимов сельских округов, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 26 459 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 5 348 тысяч тенге;
Алгинскому сельскому округу – 49 350 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 380 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 393 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 15 642 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 7 407 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 28 803 тысяч тенге;
147 611 тысяч тенге - на благоустройство и озеленение населенных пунктов, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 41 603 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 14 366 тысяч тенге;
Алгинскому сельскому округу – 28 330 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 1 978 тысяч тенге;
Бейбарысскому сельскому округу – 12 594 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 10 580 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 580 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 37 000 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 580 тысяч тенге;
89 675 тысяч тенге - на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
Актогайскому сельскому округу – 10 791 тысяч тенге;
Бейбарысскому сельскому округу – 13 119 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 9 886 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 55 879 тысяч тенге;
65 850 тысяч тенге - на организацию водоснабжения населенных пунктов,в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 3 000 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 15 716 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 15 710 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 15 706 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 15 718 тысяч тенге;
15 000 тысяч тенге – на управление коммунальным имуществом населенных пунктов Махамбетскому сельскому округу.

елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 72 501 мың теңге, оның ішінде:
Бейбарыс ауылдық округіне – 9 444 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 63 057 мың теңге;
елді мекендердегі бөгеттерді нығайту және су тасқынына дайындық жұмыстарына – 974 146 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 6 500 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 165 564 мың теңге;
Алға ауылдық округіне – 17 000 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 97 245 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 176 674 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 1 500 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 35 342 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 330 825 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 143 496 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппараттарының ағымдағы және күрделі шығындарына – 133 782 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 26 459 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 5 348 мың теңге;
Алға ауылдық округіне – 49 350 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 380 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 393 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 15 642 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 7 407 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 28 803 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 147 611 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 41 603 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 14 366 мың теңге;
Алға ауылдық округіне – 28 330 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 1 978 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 12 594 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 10 580 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 580 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 37 000 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 580 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге - 89 675 мың теңге, оның ішінде:
Ақтоғай ауылдық округіне – 10 791 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 13 119 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 9 886 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 55 879 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 65 850 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 3 000 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 15 716 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 15 710 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 15 706 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 15 718 мың теңге;
елді мекендердің коммуналдық мүлкін басқаруға, Махамбет ауылдық округіне – 15 000 мың теңге.

64 925 тысяч тенге - текущие и капитальные затраты организациям сельских культур, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 600 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 30 000 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 1 400 тысяч тенге;
Бейбарысскому сельскому округу – 25 876 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 969 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 6 080 тысяч тенге.".
2. Приложении 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 и 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к решению.

ауылдық мәдениет ұйымдарының ағымдағы және күрделі шығындарына – 64 925 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 600 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 30 000 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне - 1 400 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 25 876 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 969 мың теңге ;
Махамбет ауылдық округіне – 6 080 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 және 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
30
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
30
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-6421
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
6421
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
6421
01
Остатки бюджетных средств
6421
1
Свободные остатки бюджетных средств
6421
Приложение 2
к решению районного
маслихата от 19 мая
2025 года № 205
Приложение 4
к решению районного
маслихата от 30 декабря
2025 года № 174
Бюджет Акжайыкского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
30
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
30
III.Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілгенбюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-6421
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
6421
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
6421
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
6421
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
6421
Аудандық мәслихаттың
2025 жылғы 19 мамырдағы
№ 205 шешіміне 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 174 шешіміне 4 қосымша
2025 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер