О внесении изменения в постановление акимата Жылыойского района от 20 ноября 2023 года № 383 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 30 января 2025 года № 27
Статьи 31, 37 Закона Республика Казахстан О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Руководствуясь статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании заявления от ТОО "KMG PetroChem" 10 июля 2024 года № ЗТ-2024-04605634, акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жылыойского района от 20 ноября 2023 года № 383 "Об установлении публичного сервитута" следующее изменение:
в пункте 1 указанного постановления цифры "111,594" заменить цифрами "114,9429".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данную отрасль.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Ж. Каражанов

Жылыой ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 383 "Жария сервитутты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 30 қаңтардағы № 27 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 баптарын, "Құқықтық актілері туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабын басшылыққа ала отырып және "KMG PetroChem" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2024 жылғы 10 шілдедегі № ЗТ-2024-04605634 өтініші негізінде Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 383 "Жария сервитутты белгілеу туралы" қаулысына төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының 1 тармағындағы және осы қаулыға қоса берілген жоспар "111,594" деген сандар "114,9429" деген сандармен өзгертілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Қаражанов