Об областном бюджете на 2026-2028 годы
Решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2025 года № 196-VIII.
Об областном бюджете на 2026-2028 годы
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом области проект областного бюджета на 2026-2028 годы, Атырауский областной маслихат VІІІ созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 986 441 623 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 150 645 161 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 208 361 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 657 тысяч тенге;
специальные поступления – 26 338 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 807 240 235 тысяч тенге;
2) затраты – 970 080 467 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 496 991 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 496 991 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8 000 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 135 835 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 135 835 тысяч тенге:
поступление займов – 19 046 991 тысяч тенге;
погашение займов – 3 712 578 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 801 422 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1-в редакции решения Атырауского областного маслихата от 02.04.2026 № 231-VIII (вводится в действие c 01.01.2026).
2. Утвердить на 2026 год норматив общей суммы поступлений общегосударственного налога в бюджеты районов и города Атырау в следующих объемах:
по коду 103 101 "Социальный налог":
собственно-областному бюджету – 100%.
3. Предусмотреть на 2026 год объемы бюджетных изъятий из районных и городского бюджетов в областной бюджет в сумме 794 569 620 тысяч тенге, в том числе:
с Жылыойского района – 282 174 564 тысяч тенге;
с города Атырау – 512 395 056 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты, в сумме 16 997 326 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району – 3 509 942 тысяч тенге;
Индерскому району – 4 500 047 тысяч тенге;
Исатайскому району – 258 247 тысяч тенге;
Кызылкогинскому району – 6 358 120 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 196-VIII шешімі
2026 - 2028 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігімен ұсынылған 2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет жобасын қарап, VІІІ шақырылған Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет тиiсiнше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2026 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 985 415 389 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 150 645 161 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 548 522 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 657 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 26 338 208 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 807 873 840 мың теңге;
2) шығындар – 976 252 811 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 12 746 262 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 12 746 262 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 583 684 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 583 684 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 296 262 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 712 578 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. Атырау қаласы мен аудандар бюджеттеріне жалпы мемлекеттік салық түсімінің жалпы сома нормативі 2026 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
103 101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша:
жеке облыстық бюджетке – 100%.
3. Аудандар мен қала бюджеттерінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдардың 2026 жылға арналған көлемдері 794 569 620 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Жылыой ауданынан – 282 174 564 мың теңге;
Атырау қаласынан – 512 395 056 мың теңге көзделсiн.
4. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2026 жылға 16 997 326 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы – 3 509 942 мың теңге;
Индер ауданы – 4 500 047 мың теңге;
Исатай ауданы – 258 247 мың теңге;
Қызылқоға ауданы – 6 358 120 мың теңге;

Макатскому району – 1 859 018 тысяч тенге;
Махамбетскому району – 511 952 тысяч тенге.
5. Учесть с 1 января 2026 года месячный размер денежной компенсации на содержание жилища и оплату коммунальных услуг в сумме 3 739 тенге военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы) и сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2026 год в сумме 3 550 831 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень целевых индикаторов и конечных результатов паспортов бюджетных программ в разрезе администраторов бюджетных программ согласно приложению 4.

Мақат ауданы – 1 859 018 мың теңге;
Махамбет ауданы – 511 952 мың теңге көзделсiн.
5. 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап әскери қызметшілерге (мерзiмдi қызметтегі әскери қызметшілерден басқа) және арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызметтің қызметкерлеріне тұрғынжайды күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге ақшалай өтемақының айлық мөлшерi 3 739 теңге сомасында ескерілсін.
6. 2026 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 3 550 831 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бөлінісінде бюджеттік бағдарламалар паспорттарының нысаналы индикаторлары мен түпкілікті нәтижелерінің тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

290 161
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
140 925
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
50 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
9 681 162
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
16 458 527
1
Социальное обеспечение
5 172 161
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 682 128
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
557 301
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 584 882
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
863 173
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
588 262
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
1 078 082
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
10 428
261
Управление образования области
490 033
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
347 457
037
Социальная реабилитация
130 272
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 304
2
Социальная помощь
8 899 047
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 899 047
003
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
2 050 255
068
Программа занятости
6 848 792
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 387 319
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 387 319
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
260 651
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

290 161
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
140 925
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
50 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
8 956 162
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16 458 527
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 098 725
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 608 692
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
557 301
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 584 882
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
920 120
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
588 262
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
947 699
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
10 428
261
Облыстың білім басқармасы
490 033
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
347 457
037
Әлеуметтік сауықтандыру
130 272
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 304
2
Әлеуметтiк көмек
9 162 860
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 162 860
003
Мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қолдау
2 180 255
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
6 982 605
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 196 942
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 196 942
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
260 651
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

10 000
008
Субсидирование развития производства приоритетных культур
36 330
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
53 855
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
460 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
220
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 451
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
250 600
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
41 098
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
25 000
039
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
6 090
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 392
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
100 000
049
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
270 259
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 500 000
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
184 045
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 490 000
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 266 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 071 500
070
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 767 361
2
Водное хозяйство
715 552
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
189 869
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
189 869
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
525 683
043
Субсидирование части расходов, понесенных сельскохозяйственным товаропроизводителем при инвестиционных вложениях, направленных на внедрение водосберегающих технологий орошения

10 000
008
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
36 330
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
53 855
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
460 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
220
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 451
029
Ауыл шаруашылығы дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
250 600
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
41 098
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
25 000
039
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
6 090
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 392
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
100 000
049
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
270 259
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 500 000
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
184 045
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 490 000
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 266 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 071 500
070
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 767 361
2
Су шаруашылығы
715 552
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
189 869
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
189 869
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
525 683
043
Суарудың су үнемдейтін технологияларын енгізуге бағытталған инвестициялық салымдар кезінде ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлер шеккен шығыстардың бір бөлігін субсидиялау

427 785
759
Управление цифровизации и архивов области
1 835 252
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информатизации, управления архивным делом
1 406 676
003
Обеспечение сохранности архивного фонда
428 576
4
Туризм
199 279
768
Управление физической культуры, спорта и туризма области
199 279
010
Регулирование туристской деятельности
187 284
074
Субсидирование части затрат субъектов предпринимательства на содержание санитарно-гигиенических узлов
11 995
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
1 678 304
263
Управление внутренней политики области
1 534 484
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
1 185 387
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
349 096
740
Управление культуры и развития языков области
143 820
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и развития языков
143 820
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13 496 073
1
Сельское хозяйство
10 147 815
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
10 147 815
002
Поддержка семеноводства
30 656
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
10 000
008
Субсидирование развития производства приоритетных культур
43 873
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
53 855
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
468 410
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
220
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 578
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
250 600
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
51 469
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека

427 785
759
Облыстың цифрландыру және архивтер басқармасы
1 835 252
001
Жергілікті деңгейде ақпараттандыру, архив ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 406 676
003
Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету
428 576
4
Туризм
199 279
768
Облыстың дене шынықтыру, спорт және туризм басқармасы
199 279
010
Туристік қызметті реттеу
187 284
074
Кәсіпкерлік субъектілерінің санитариялық-гигиеналық тораптарды күтіп-ұстауға арналған шығындарының бір бөлігін субсидиялау
11 995
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
1 678 304
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
1 534 484
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 185 387
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
349 096
740
Облыстың мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы
143 820
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
143 820
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13 496 073
1
Ауыл шаруашылығы
10 147 815
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
10 147 815
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
30 656
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
10 000
008
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
43 873
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
53 855
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
468 410
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
220
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 578
029
Ауыл шаруашылығы дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
250 600
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
51 469
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

253
Управление здравоохранения области
2 263 929
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 263 929
4
Поликлиники
440 654
253
Управление здравоохранения области
440 654
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
440 654
5
Другие виды медицинской помощи
92 277
253
Управление здравоохранения области
92 277
029
Областные базы специального медицинского снабжения
92 277
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 338 153
253
Управление здравоохранения области
4 338 153
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
274 200
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
199 909
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
290 161
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
140 925
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
50 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 382 958
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
16 115 579
1
Социальное обеспечение
5 164 349
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 676 090
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
557 287
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 572 319
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
1 014 349
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
586 821
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости

253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 263 929
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 263 929
4
Емханалар
440 654
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
440 654
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
440 654
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
92 277
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
92 277
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
92 277
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 338 153
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 338 153
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
274 200
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
199 909
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
290 161
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
140 925
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
50 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 382 958
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16 115 579
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 164 349
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 676 090
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
557 287
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 572 319
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 014 349
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
586 821
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету

110
Аппарат маслихата области
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата области
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
целевые индикаторы не предусматривается
Конечный результат:
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
целевые индикаторы не предусматривается
Конечный результат:

110
Облыс мәслихатының аппараты
001
Облыс мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Нысаналы индикатор қарастырылмайды
Түпкілікті нәтиже:
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Нысаналы индикатор қарастырылмайды
Түпкілікті нәтиже:

299
Управление экономики и финансов области
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования, исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
целевые индикаторы не предусматривается
Конечный результат:

299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту, жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Нысаналы индикатор қарастырылмайды
Түпкілікті нәтиже:

029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
Количество детей, посещающих спортивные секции и кружки творчества, в рамках реализации реформы подушевого финансирования
24 719
24 719
24 719
015-103
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
Доля воспитанников организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, от общего числа детей данной категории
15,2
14,8
14,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
Лимит штатной численности и штатная численность внештатных работников расходов аппарата управления
115,0
115,0
115,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
068
Программа занятости
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ количество трудоустроенных граждан, в том числе молодежи
15 434 человек, в т.ч. молодежь 10 450 человек
15 434 человек, в т.ч. молодежь 13 344 человек
15 434 человек, в т.ч. молодежь 13 504 человек
Конечные результаты
Вовлечение непродуктивно занятых, безработных и лиц без квалификации в продуктивную занятость посредством решения задач по направлениям Национального проекта по развитию предпринимательства
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ доля населения, имеющего доходы ниже величины прожиточного минимума
3,0%
3,0%
2,9%
Конечные результаты
Своевременное оказание социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению МИО
740
Управление культуры и развития языков области
005
Поддержка культурно-досуговой работы
Прогнозируемое количество культурных мероприятий социального значения республиканского, регионального, областного уровня
16
16
16
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
Прогнозируемое количество исследовательских работ, проводимых с целью определения охранной зоны памятников истории и культуры местного значения на территории области, имеющих особое значение для истории национальной культуры, проведения мониторинга их состояния, экспертизы объектов историко-культурного наследия, научно-реставрационных работ, а также выявления новых объектов историко-культурного наследия
464
472
478
Прогнозируемое количество реставрационных работ по произведениям изобразительного и графического искусства, имеющим республиканское и местное значение и представляющим особую ценность для истории национальной культуры, включҰнных в музейный фонд, а также предварительное количество проведҰнных выставок и презентаций историко-культурного наследия

029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
Жан басына шаққандағы қаржыландыру реформасын іске асыру шеңберінде спорт секциялары және шығармашылық үйірмелер бойынша қатысатын бала саны
24 719,0
24 719,0
24 719,0
015-103
Отбасы түріндегі балалар ауылдары
Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар мен жетім балаларға арналған ұйымдармен қамтылған тәрбиеленушілерінің үлесі
15,2
14,8
14,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Басқару аппаратының шығыстары ішінде штат санының лимиті және штаттан тыс қызметкерлердің штат саны
115,0
115,0
115,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы: Жұмысқа орналастырылған азаматтардың, оның ішінде жастардың саны
15 434 человек, в т.ч. молодежь 10 450 человек
15 434 человек, в т.ч. молодежь 13 344 человек
15 434 человек, в т.ч. молодежь 13 504 человек
Түпкілікті нәтиже:
Кәсіпкерлікті дамытудың Ұлттық жобасының міндеттерін шешуі арқылы өнімсіз жұмыспен қамтылған, жұмыссыз және біліктілігі жоқ адамдарды жұмысқа тарту
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы: Табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен төмен халықтың үлесі
3,0%
3,0%
2,9%
Түпкілікті нәтиже:
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына дер кезінде әлеуметтік көмек көрсету
740
Мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
Республикалық, өңірлік, облыстық деңгейлердегі әлеуметтік мәні бар мәдени іс- шаралардың болжамды саны
16
16
16
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
Ұлттық мәдениет тарихы үшін ерекше мәні бар облыс аумағындағы жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің қорғау аймағын анықтау, жәй-күйіне мониторинг жүргізу, тарихи-мәдени мұра объектілеріне сараптама, ғылыми-реставрациялық жұмыстар, жаңадан тарихи-мәдени мұра объектілерін анықтау мақсатында зерттеу жұмыстарын жүргізудің болжамды саны
464
472
478
Музей қорына енгізілген экспонаттардың саны, республикалық және жергілікті мәнге ие, ұлттық мәдениет тарихы үшін ерекше құнды болып табылатын сурет өнері және графикалық туындыларының реставрациялау жұмыстарының болжамды саны, өткізілген тарихи – мәдени мұра көрмелері мен тұсаукесерлерінің болжамды саны

177
178
180
Прогнозное количество археологических раскопок
3
4
4
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
Прогнозное количество концертов, культурно-массовых мероприятий, спектаклей и гастрольных поездок организаций
45
46
46
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
Доля населения, владеющего государственным языком
92
93
93
Доля документооборота в государственных органах, национальных компаниях на государственном языке
94
94
94
Численность прошедших курсы обучения государственному языку по усовершенствованной методике
420
435
450
009
Обеспечение функционирования областных библиотек
Книжный фонд
499 553
503 263
503 263
Количество читателей
50 711
50 881
51 053
001
Услугии по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и развития языков
Содержание аппарата управления в пределах лимита штатной численности
23
23
23
Прогнозное количество проектов по государственному грантовому заказу
9
768
Управление физической культуры, спорта и туризма области
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
Доля граждан, систематически занимающихся физической культурой и спортом
47,5%
48,5%
50%
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
Доля граждан, занимающихся национальными видами спорта, от общего числа занимающихся физической культурой и спортом
8,26
8,87
9,8
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
Доля детей и подростков, занимающихся физической культурой и спортом
36,9
38
40
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
Доля учащихся специализированных школ-интернатов-колледжей олимпийского резерва, занявших призовые места или вошедших в состав сборной команды области, от общего числа обучающихся в специализированных организациях образования
40%
60%
80%
010
Регулирование туристской деятельности
Количество внутренних туристов, обслуженных местами размещения (тыс.чел.)
202
213
223
Количество въездных туристов, обслуженных местами размещения (тыс.чел.)
73
78
91
074
Субсидирование части затрат субъектов предпринимательства на содержание санитарно-гигиенических узлов
Количество субсидируемых проектов
12
12
12
263
Управление внутренней политики области
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
Целевой индикатор документов Доля молодых людей (15-35 лет), которые не учатся, не работают и не приобретают профессиональные навыки, в процентах
5,6
5,5
5,5
Конечные результаты
Мониторинг 100% освоения средств местного бюджета, выделенных на проекты в рамках разъяснения и продвижения в регионе основных приоритетов Стратегии разития Казахстана до 2030 года, Послания Президента и других стратегических документов. Государственная поддержка и обеспечение молодежи, Повышение уровня гражданской активности молодежи,казахстанского патриотизма, духовного профессионального и интеллектуального развития, воспитание молодежи в духе патриотизма через проведение массовых мероприятий

177
178
180
Археолгиялық қазба жұмыстарын жүргізудің болжамды саны
3
4
4
008
Театр және музыка өнерін қолдау
Ұйымдардың концерттер өткізу, мәдени-көпшілік іс-шаралары, қойылымдар және гастрольдык іс-сапарларының болжамды саны
45
46
46
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
Мемлекеттік тілді меңгерген ересек халықтың үлесі
92
93
93
Мемлекеттік органдардағы, ұлттық компаниялардағы мемлекеттік тілдегі құжатайналымның үлесі
94
94
94
Жетілдірілген әдістемемен мемлекеттік тілді оқыту курстарынан өткендер саны
420
435
450
009
Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
Кітап қоры
499 553
503 263
503 263
Оқырмандардың саны
50 711
50 881
51 053
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Басқару аппаратының шығыстары ішінде штат санының лимиті және штаттан тыс қызметкерлердің штат саны
23
23
23
Мемлекеттік гранттық тапсырыс бойынша жобалардың болжамды саны
9
768
Облыстың дене шынықтыру, спорт және туризм басқармасы
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
Дене шынықтырумен және спортпен жүйелі түрде айналысатын азаматтардың үлесі
47,5%
48,5%
50%
003
Әртүрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
Дене шынықтырумен және спортпен айналысатындардың жалпы ұлттық спорт түрлерімен айналысатын азаматтардың үлесі
8,26
8,87
9,8
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
Дене шынықтырумен және спортпен айналысатын балалар мен жасөспірімдердің үлесі
36,9
38
40
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы білім ашулардың жалпы санынан жүлделі орын алған немесе облыс құрамасының құрамына енген оқушылардың үлесі
40%
60%
80%
010
Туристік қызметті реттеу
Орналастыру орындарында қызмет көрсеткен ішкі туристер саны, мың адам
202
213
223
Орналастыру орындарында қызмет көрсетілген келген туристер саны, мың адам
73
78
91
074
Кәсіпкерлік субъектілерінің санитариялық-гигиеналық тораптарды күтіп-ұстауға арналған шығындарының бір бөлігін субсидиялау
Субсидияланған жобалар саны
12
12
12
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Құжаттардың мақсатты индикаторы Білім алмаған, жұмыс істемеген немесе кәсіби дағдыларды игермеген жастардың (15-35 жас) пайызы
5,6
5,5
5,5
Соңғы нәтижелер:
2030 жылға дейінгі Қазақстанды дамыту стратегиясының, Президенттің жолдауының және аймақтағы басқа да стратегиялық құжаттардың негізгі басымдықтарын нақтылау және насихаттау жобаларына бөлінген жергілікті бюджет қаражатының игерілуін 100% бақылау. Жастарды мемлекеттік қолдау және қамтамасыз ету. Жастардың азаматтық белсенділігі деңгейін, қазақстандық патриотизмді, рухани, кәсіби және интеллектуалдық дамуды арттыру. Қоғамдық іс-шаралар арқылы жастарға патриоттық рухты сіңіру.

759
Управление цифровизации и архивов области
003
Обеспечение сохранности архивного фонда
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Количество документов в государственном архивном фонде (единица хранения)
872300
872300
872300
Конечный результат:
872300
872300
872300
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информатизации, управления архивным делом
целевые индикаторы не предусматривается
Конечный результат:
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Мероприятие .Посадка насаждений на территории населҰнных пунктов
124,3 шт
124,3 шт
124,3 шт
Конечный результат:
117,5 шт
124,3 шт
124,3 шт
008
Мероприятия по охране окружающей среды
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Уровень удовлетворенности населения качеством экологической жизни
57,20%
57,20%
57,20%
Конечный результат:
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Увелечение доли переработки и утилизации твердых бытовых отходов
34%
36%
37%
Конечный результат:
2
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Доля переработки и утилизации коммунальных отходов
32%
32%
32%
Конечный результат:
3
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Обеспечение населения услугами по сбору и вывозу отходов
96%
96%
96%
Конечный результат:
741
Управление сельское хозяйство и земельных отношений
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Инвестиции в основной капитал сельского хозяйства достигли 2,4 млрд тенге. Парк техники обновлҰн 208 единицами техники и оборудования.
84
84
84
Конечный результат:
84
84
84

759
Облыстың цифрландыру және архивтер басқармасы
003
Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы: Мемлекеттік архив қорындағы сақтау бірлігіндегі құжат (құжат саны)
872300
872300
872300
Түпкілікті нәтиже:
872300
872300
872300
001
Жергілікті деңгейде ақпараттандыру, архив ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Нысаналы индикатор қарастырылмайды
Түпкілікті нәтиже:
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы: Іс-шара. Елді мекен аумағында екпелерді отырғызу
124,3 дана
124,3 дана
124,3 дана
Түпкілікті нәтиже:
117,5 дана
124,3 дана
124,3 дана
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы: Халықтың экологиялық өмір сапасына қанағаттану деңгейі
57,20%
57,20%
57,20%
Түпкілікті нәтиже:
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы: Қатты тұрмыстық қалдықтарды қайта өңдеу және кәдеге жарату үлесін ұлғайту
34%
36%
37%
Түпкілікті нәтиже:
2
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы: Коммуналдық қалдықтарды қайта өңдеу және кәдеге жарату үлесі
32%
32%
32%
Түпкілікті нәтиже:
3
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Халықтың қалдықтарды жинау және шығару жөніндегі қызметтермен қамтамасыз ету
96%
96%
96%
Түпкілікті нәтиже:
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы: Ауыл шаруашылығы негізгі капиталына салынған инвестиция 2,4 млрд.теңгеге жетті. Техникалар паркі 208 дана техника, жабдықтармен жаңартылды.
84
84
84
Түпкілікті нәтиже:
84
84
84

087
Кредитование областных бюджетов на предоставление микрокредитов сельскому населению для масшатбирования проекта по повышению доходов сельского населения
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Доля покрытия потребности сельского населения в предоставлении микрокредитов и лизинга в рамках масштабирования проекта "Ауыл аманаты" (с нарастанием к предыдущему году)
20,5
37,1
58,9
Конечный результат:
20
36,3
58
Отклонения конечного результата бюджетной программы от целевых индикаторов документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ
-0,5
-0,8
-0,9
092
Кредитование на финансирование инвестиционных проектов агропромышленного комплекса
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Кредитование на финансирование инвестиционных проектов агропромышленного комплекса
4 000 000
2 000 000
2 000 000
Конечный результат: Рост валового выпуска продукции сельского хозяйства в рамках программы кредитования проектов в сфере агропромышленного комплекса
101,1
100,3
100,3
002
Поддержка семеноводства
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Субсидии на развитие семеноводства направленные на полное возмещение затрат элитсемхозов и семеноводческих хозяйств на элитные семена и семена первой репродукции, а также на 50% частичное возмещение затрат сельхозтоваропроизводителей на гибриды первого поколения и семена хлопчатника, а также элитные саженцы.
Конечный результат: Количество сельхозпроизводителей, получающих субсидии
4
5
6
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Субсидии на развитие семеноводства направленные на полное возмещение затрат элитсемхозов и семеноводческих хозяйств на элитные семена и семена первой репродукции, а также на 50% частичное возмещение затрат сельхозтоваропроизводителей на гибриды первого поколения и семена хлопчатника, а также элитные саженцы.
Конечный результат: Количество сельхозпроизводителей, получающих субсидии
5
6
7

087
Ауыл халқының кірісін арттыру жөніндегі жобаны ауқымды түрде қолдану мақсатында ауыл халқына микрокредиттер беру үшін облыстық бюджеттерге кредит беру
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы: "Ауыл аманаты" жобасын масштабтау шеңберінде ауыл халқының микрокредиттер мен лизингке беру қажеттілігін жабу үлесі (өткен жылға қарай өсумен)
20,5
37,1
58,9
Түпкілікті нәтиже:
20
36,3
58
Бюджеттік бағдарламаның түпкілікті нәтижесінің Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының нысаналы индикаторларынан, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардан ауытқуы
-0,5
-0,8
-0,9
092
Агроөнеркәсіптік кешендегі инвистициялық жобаларға кредит беру
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы: Кредитование на финансирование инвестиционных проектов агропромышленного комплекса
4 000 000
2 000 000
2 000 000
Конечный результат: Рост валового выпуска продукции сельского хозяйства в рамках программы кредитования проектов в сфере агропромышленного комплекса
101,1
100,3
100,3
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Түпкілікті нәтиже: Субсидия алатын ауыл шаруашылығы тауар өндірушілердің саны
4
5
6
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Зияндылық пен карантиндік объектілердің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге қарсы емдеуге арналған пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
Түпкілікті нәтиже: Субсидия алатын ауыл шаруашылығы тауар өндірушілердің саны
5
6
7

008
Субсидирование развития производства приоритетных культур
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
Конечный результат:
Количество сельхозпроизводителей, получающих субсидии
10
12
13
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Реализация государственной политики в области занятости и социальной защиты и в пределах своей компетенции в области миграции населения
Конечный результат:
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
4
4
4
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
Конечный результат:
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
8
8
8
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям в области
Конечный результат:
Количество сельхозпроизводителей, получающих субсидии
115
125
130
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
Конечный результат:
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1
1
1
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
Конечный результат:
Услуги по перевозке ветеринарных препаратов от пункта временного хранения
1
1
1
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
Конечный результат:
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
Конечный результат:

008
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Нысаналы индикатор
Түпкілікті нәтиже:
10
12
13
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Түпкілікті нәтиже:
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
4
4
4
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Түпкілікті нәтиже:
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
8
8
8
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы: Облыс бойынша ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
Түпкілікті нәтиже:
Субсидия алатын ауыл шаруашылығы тауар өндірушілердің саны
115
125
130
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Конечный результат:
Пестицидтерді (улы химикаттарды) бейтараптандыру
1
1
1
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Түпкілікті нәтиже:
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
1
1
1
029
Ауыл шаруашылығы дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Түпкілікті нәтиже:
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)"
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Түпкілікті нәтиже:

053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
Конечный результат:
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Инвестиции в основной капитал в сельском хозяйстве
Конечный результат:
Количество субъектов АПК участвующих в программе
78
93
113
070
Проведение противоэпизоотических мероприятий
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
Конечный результат:
Проведение противоэпизоотических мероприятий
8
8
8
082
Временное содержание безнадзорных и бродячих животных
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
Конечный результат:
Временное содержание безнадзорных и бродячих животных в обласной уровне
15000
15000
15000
083
Идентификация безнадзорных и бродячих животных
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:
Конечный результат:
Реализация мер, направленных на обеспечение ветеринарной безопасности в регионе
1
1
1
265
Управление предпринимательства и промышленности области
004
Поддержка субъектов предпринимательства
Целевой индикатор документов Развитие малого и среднего бизнеса в целях повышения занятости населения Целевой индикатор Доля ВДС МСП в ВВП
23
23
24
Развитие малого и среднего бизнеса в целях повышения занятости населения Целевой индикатор Доля ВДС среднего предпринимательства ВВП
7
8
9
Развитие малого и среднего бизнеса в целях повышения занятости населения Количество субъектов предпринимательства, получивших меры финансовой поддержки
100 человек
100 человек
100 человек
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам субъектов предпринимательства
Целевой индикатор документов Обеспечение устойчивого и сбалансированного роста регионального предпринимательства, а также поддержки Доля ВДС МСП в ВВП
23
23
24
Обеспечение устойчивого и сбалансированного роста регионального предпринимательства, а также поддержки Доля ВДС среднего предпринимательства ВВП
7
8
9
Обеспечение устойчивого и сбалансированного роста регионального предпринимательства, а также поддержки Количество субъектов предпринимательства, получивших меры финансовой поддержки
100 человек
100 человек
100 человек

053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Түпкілікті нәтиже:
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Түпкілікті нәтиже:
Бағдарламаға қатысушы ауыл шаруашылығы субъектілерінің саны
78
93
113
070
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Түпкілікті нәтиже:
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
8
8
8
082
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстау
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Түпкілікті нәтиже:
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстау
15000
15000
15000
083
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды сәйкестендіру
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:
Түпкілікті нәтиже:
Өңірде ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге арналған шараларды іске асыру
1
1
1
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
004
Кәсіпкерлік субъектілерін қолдау
Халықты жұмыспен қамтуды арттыру мақсатында шағын және орта бизнесті дамыту ЖІӨ-дегі ШОК ЖҚҚ-ның үлесі
23
23
24
Халықты жұмыс пен қамтуды арттыру мақсатында шағын және орта бизнесті дамыту ЖІӨ-дегі орта кәсіпкерліктің ЖҚҚ-ның үлесі
7
8
9
Өңірлік кәсіпкерліктің орнықты және теңгерімді өсуін қамтамасыз ету, сондай-ақ бар жұмыс орындарын Қаржылық қолдау шараларын алған кәсіпкерлік субъектілерінің саны
100 адам
100 адам
100 адам
014
Кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
Өңірлік кәсіпкерліктің орнықты және теңгерімді өсуін қамтамасыз ету, сондай-ақ бар жұмыс орындарын ЖІӨ-дегі ШОК ЖҚҚ-ның үлесі
23
23
24
Өңірлік кәсіпкерліктің орнықты және теңгерімді өсуін қамтамасыз ету, сондай-ақ бар жұмыс орындарын ЖІӨ-дегі орта кәсіпкерліктің ЖҚҚ-ның үлесі
7
8
9
Өңірлік кәсіпкерліктің орнықты және теңгерімді өсуін қамтамасыз ету, сондай-ақ бар жұмыс орындарын Қаржылық қолдау шараларын алған кәсіпкерлік субъектілерінің саны
100 адам
100 адам
100 адам

015
Частичное гарантирование кредитов субъектов предпринимательства
Целевой индикатор документов Обеспечение устойчивого и сбалансированного роста регионального предпринимательства, а также поддержки Доля ВДС МСП в ВВП
23
23
24
Обеспечение устойчивого и сбалансированного роста регионального предпринимательства, а также поддержки Доля ВДС среднего предпринимательства ВВП
7
8
9
Обеспечение устойчивого и сбалансированного роста регионального предпринимательства, а также поддержки Количество субъектов предпринимательства, получивших меры финансовой поддержки
100 человек
100 человек
100 человек
082
Предоставление государственных грантов субъектам предпринимательства для реализации бизнес-идей
Целевой индикатор документов Развитие малого и среднего бизнеса в целях повышения занятости населения Доля ВДС МСП в ВВП
23
23
24
Развитие малого и среднего бизнеса в целях повышения занятости населения Доля ВДС среднего предпринимательства ВВП
7
8
9
Развитие малого и среднего бизнеса в целях повышения занятости населения Количество субъектов предпринимательства, получивших меры финансовой поддержки
100 человек
100 человек
100 человек
253
Управление здравоохранения области
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ: Приобретение медицинских и немедицинских приборов
258
83
389
029
Областные базы специального медицинского снабжения
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Содержание аппарата государственного учреждения согласно штатной численности
26,5
26,5
26,5
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения местный бюджет
174 093
174 093
174 093
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Медицинские работники в сельских местностях
10
10
10
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Консультативная помощь организациям здравоохранения Атырауской области по телефону и в чате ситуационный центр
2
2
2

015
Кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттерін ішінара кепілдендіру
Өңірлік кәсіпкерліктің орнықты және теңгерімді өсуін қамтамасыз ету, сондай-ақ бар жұмыс орындарын ЖІӨ-дегі ШОК ЖҚҚ-ның үлесі
23
23
24
Өңірлік кәсіпкерліктің орнықты және теңгерімді өсуін қамтамасыз ету, сондай-ақ бар жұмыс орындарын ЖІӨ-дегі орта кәсіпкерліктің ЖҚҚ-ның үлесі
7
8
9
Өңірлік кәсіпкерліктің орнықты және теңгерімді өсуін қамтамасыз ету, сондай-ақ бар жұмыс орындарын Қаржылық қолдау шараларын алған кәсіпкерлік субъектілерінің саны
100 адам
100 адам
100 адам
082
Бизнес-идеяларды іске асыру үшін кәсіпкерлік субъектілеріне мемлекеттік гранттар беру
Халықты жұмыспен қамтуды арттыру мақсатында шағын және орта бизнесті дамыту ЖІӨ-дегі ШОК ЖҚҚ-ның үлесі
23
23
24
Халықты жұмыс пен қамтуды арттыру мақсатында шағын және орта бизнесті дамыту ЖІӨ-дегі орта кәсіпкерліктің ЖҚҚ-ның үлесі
7
8
9
Халықты жұмыспен қамтуды арттыру мақсатында шағын және орта бизнесті дамыту Қаржылық қолдау шараларын алған кәсіпкерлік субъектілерінің саны
100 адам
100 адам
100 адам
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы: Медициналық және медициналық емес құрылғыларды сатып алу
258
83
389
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Облыстық арнаулы медициналық базаның қызметін қамтамасыз ету
26,5
26,5
26,5
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Халыққа иммундық алдын алуды жүргізу үшін екпелерді және басқа иммундық-биологиялық препараттарды сатып алу
174 093
174 093
174 093
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Ауылдық жерлердегі медициналық қызметкерлер
10
10
10
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Ситуационды орталық ақпарат
2
2
2

016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Количество заболеваний, обеспеченных бесплатным или льготным проездом
3 466
3 466
3 466
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Мероприятия по борьбе со СПИДом
3
3
3
007
Пропаганда здорового образа жизни
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Проведение мероприятий по плану мероприятий по формированию здорового образа жизни и профилактике заболеваний
7
7
7
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Количество прошедших курсы повышения квалификации
100
100
100
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Резиденты, поступившие из Атырауской области на обучение в сфере здравоохранения. Плановое количество слушателей резидентуры
415
415
415
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Лизинговые платежи за автомобили скорой помощи, приобретаемые на условиях финансового лизинга
85
85
85
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Среднегодовой контингент учащихся
1 475
1 475
1 475
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
Целевой индикатор документов Системы государственного планирования, собственных документов, устанавливающих показатели деятельности администратора бюджетных программ:Обеспечение бесплатным лекарственными средствами по видам заболеваний
22
22
22

016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Тегін немесе жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз етілген аурулар саны
3 466
3 466
3 466
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:ЖИТС-пен күресу бойынша іс-шаралар өткізу
3
3
3
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Салауатты өмір салтын қалыптастыру және аурулар профилактикасы жөніндегі Іс-шаралар жоспары бойынша іс-шаралар өткізу
7
7
7
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Біліктілікті арттыру курстарынан өткендердің саны
100
100
100
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Атырау облысынан Денсаулық сақтау саласы бойынша оқуға түскен резиденттер. Резидентура тыңдаушыларының жоспарлы саны
415
415
415
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Санитарлық көлік үшін лизинг төлемдерін өтеу, қаржылық лизинг шарттарымен сатып алу
85
85
85
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Оқушылардың орта жылдық контингенті
1 475
1 475
1 475
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының, бюджеттік бағдарлама әкімшісінің қызметінің көрсеткіштерін белгілейтін меншікті құжаттардың нысаналы индикаторы:Ауру түрлері бойынша тегін дәрілік заттармен қамтамасыз ету
22
22
22

710
720
730
Приложение 5 к решению
Атырауского областного
маслихата от 12 декабря
2025 года № 196-VIII
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2026 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Размещение государственного образовательного заказа в частных организациях среднего образования
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
Здравоохранение
Услуги по охране материнства и детства
Пропаганда здорового образа жизни
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы

710
720
730
Атырау облыстық
мәслихатының 2025 жылғы
12 желтоқсандағы № 196-VIII
шешіміне 5-қосымша
2026 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнаулы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Жекеменшік орта білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру
Денсаулық сақтау
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Саламатты өмір салтын насихаттау
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар