О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 6 мая 2025 года № 8-30 с "Об утверждении бюджета Кайратского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 августа 2025 года № 12-33 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кайратского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы" от 6 мая 2025 года № 8-30 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кайратского сельского округа Уалихановского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 007 тысяч тенге:
налоговые поступления –9 235 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 433 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 352,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 986,6 тысяч тенге;
2) затраты – 50 319,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 312,1 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - -1 312,1 тысяч тенге ;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 312,1 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 312,1 тенге.";

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 8-30 с "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 27 тамыздағы № 12-33 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 6 мамырдағы № 8-30 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 007 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 235 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 433 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 352,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 986,6 мың теңге;
2) шығындар – 50 319,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1 312,1 мың теңге;
6) бюджеттің мұнай емес тапшылығы (профициті): - -1 312,1 мың теңге ;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 312,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 312,1 мың теңге.";

дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 1 312,1 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.

келесі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округ бюджетінде қаржылық жылдың басында 1 312,1 мың теңге соммасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығындар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4-қосымшамен толықтырылсын.